Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri most...

Szerintetek megéri most iPhone 4 (8GB) -t venni?

Figyelt kérdés
Az alkalmazások még meddig fognak futni rajta, mert úgye ez nem a legújabb típus. Szerintetek most megéri ilyet venni, vagy inkább adjak ki többet egy 4S-re vagy 5-re? Egyébként azért döntöttem a sima 4 mellett, mert amire én szeretném használni, arra bőven megfelel és nem akarok + több tízezret kidobni csak azért, mert újabb.
2013. febr. 16. 19:55
1 2
 11/18 Xperia.floyd ***** válasza:

#9-es válaszolón sírtam a röhögéstől :'D.

Egyébként szerintem a 8GB kevés lesz 16GB az jobb. Bár én nem tudnám megszokni az iPhone-t , de kinek mi. Volt már iPhone 3GS a kezemben egy pár nappal ezelőtt (bár igaz nem ahhoz kell hasonlítani) , de eléggé szaggatott . Úgy tudtam eddig az iOS ebben jó függetlenül a készülékétől na mind1. Lényeg a lényeg ha iPhone kell , akkor legalább egy nagyobb memóriára fizess be , mert a 8GB hamar betelhet.

2013. máj. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Soha, ismétlem soha ne vegyél iPhone-t, ha vehetsz androidos telefont is!
2013. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2013. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Aki nem venne iPhone, csak azért, mert nincs rá pénze.

Aki androidot ajánl, még nem volt nála iPhone :)


Az iPhone-ok a legjobb legértékállóbb telefonok. Normálisan van összerakva, nem szaggat rajta semmi, egységesek.


Egyszerű, teljesen hétköznapi embereknek.

-Amerikában minden 2. ember iPhone-al rendelkezik-

Pont azért, mert a hétköznapi igényeket teljes mértékben kielégíti és olyan egyszerű a használata, hogy egy 60 éves idős hölgy is könnyen megérti.

Nagymamámnak vettem egy használt 4-et névnapjára.


Hozzáteszem volt már ZTE Blade, SGS3, SGS2-m és iPhone 4-em.

iPhone 4S-em van most. Eddig ezzel vagyok legjobban megelégedve. Ezt követően az iPhone4-el. Nem fogok soha más típusú telefont venni. :)

2013. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Elég sok Apple párti jár az oldalra, és néhány már már annyira elvakult, hogy egy 3 éves készüléket ajánl, ráadásul abból is a legkisebbet. NE vegyél ilyet. Az iOS 7 használhatatlan rajta, és hiába csak béta, elég valószínű, hogy az is marad. Én is ilyet akartam, de beláttam, hogy minek? Ráadásul még mindig ennyibe kerül.. Olcsóbban vettem egy Sony Xperia P-t, ami odavissza veri az iPhone 4-et. 2mag, 1GB RAM, 8megapixel. És nem kell jönni furkálódni az androiddal kapcsolatban, tudom, hogy milyen, hiszen használom. Nem jobb mint az iOS, de ilyen árkategóriában simán alázza. Ugyanaz mint az Intel VS AMD harc.. Az egyik oldal soha nem fogja megérteni, hogy igaz az AMD 4 magon kisebb teljesítményre képes mint az Intel, de EZERSZER OLCSÓBB! és az árkülönbségből, és kis mérlegelésből rájössz, hogy adott esetben az olcsóbban jársz jobban.


3 éves készüléket nem vennék, még akkor sem, ha iPhone.

2013. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja igen, és volt már iphoneom. Illetve majdnem iPhone: iPod Touch 2G, 3G, 4G. De ezeken minden élmény visszajött kivéve a telefonálást, és a kamerát.
2013. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
várd ki az 5S megjelenését, az lejjebb fogja vinni az 5-nek az árát(valamivel) talán , aztán vedd meg az 5-öst, vagy lehet az 5-5s között akkora váltás lesz mint anno a 4-4s közt volt.
2013. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szerintem jó!
2013. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!