Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Nokia Lumia 610-em...

Van egy Nokia Lumia 610-em Windows 7.5-ös op. Rendszer van rajta! Mikor jön meg rá a Windows 7.8-as frissítés, mert már nagyon várom?

Figyelt kérdés
Ha számít T-mobile-s vagyok!

2013. febr. 17. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azért nem frissít, mert globális szinten küldték ki a frissítést a kibertérbe.


Most az egész bolygón mindenki frissíti a wp-s telefonját. Ezért terheltek a serverek a microsoftnál.


Egyébként a frissítés három hullámban fog megérkezni. Január 31-től Március 31-ig.


Ha érkezni fog frissítés, feltelepíted, és nem a 7.8 lesz rajta, akkor sem kell megíjedni. Mert három szakaszban fog megérkezni a telefonodra.


A net megszakítós, és kierőszakolós frissítéseket nem ajánlom! Azért mert bugosodást okozhat az egyébként stabil rendszerben!

Ennek az az oka, mert erőltetetten csatlakozol a megterhelt serverre. Így ennek hatására nem is érkezik meg zökkenőmentesen a frissítés... Megérkezik, csak nem a megszokott módon, így ennek hatására lehetnek problémák. Egyébként működő alkalmazások nem futnak (amiknek a 7.8-on kellene), a rendszer késleltet, akad.

2013. febr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én független 800-ra tettem fel Nokia Care suite-al egy lépésben.
2013. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És az számít, hogy T-mobile-s vagyok, ugyan ugy fel tehetem rá a frissítést nokia care suite programmal?
2013. febr. 18. 13:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Jönni jönni fog a Nokia Care suiteal. Csak akkor elveszted a garanciát is.
2013. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha frissítem a telefont akkor elvész a garancia? Ezt jó tudni!
2013. febr. 18. 15:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Care suiteal nem veszik el a gari!
2013. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És érdemes Nokia care suite-val frissíteni a telefont vagy ezzel tönkre is vághatom?
2013. febr. 18. 19:38
 8/12 anonim válasza:

Nokia Care Suite-tal tönkre lehet tenni a telefont, úgyhogy ha nem értesz hozzá, ne használd.

A hivatalos frissítéseket Zune-nal kell feltenni. Akkor nem veszlik el a garancia. Ha a Zune nem jelez frissítést, akkor van egy módszer, amivel ,,kényszeríteni" lehet a frissítést.

2013. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen ez így igaz amit a #8-as ír. De nekem az lett a gondom, ami az első válaszban le van írva. Nem azonnal reagál a telefon az alkalmazások elindításakor, meg még a várva várt bluetooth se működik. Pedig letöltöttem a hozzá tartozó alkalmazást. :s


És igen, én is úgy tudom ahogy a #4-es és #8-as. De nekem ez már lényegtelen volt, mert nem volt már garancia a telefonon.


Ráadásul ki is csesztem magammal, mert még rendszer visszaállítás sem tudok csinálni, mert nem a hivatalos módon tettem fel a 7.8-at.

2013. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

#9-es

A nem hivatalos mód alatt a Nokia Care Suite-ot érted? Ha igen, akkor esetleg megpróbálkozhatsz azzal, hogy visszateszed rá a legrégebbit, és Zune-nal frissíted, amíg lehet. De nem ígérem meg, hogy működni fog.

2013. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!