Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok de a lábaim...

14 éves vagyok de a lábaim nagyon szőrösek. Anyukámnak szégyellem mondani. Pénzem nincs hogy vegyek valamit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:

F/L?

ha fiú ne csinálj semmi... ha meleg vagy akkor se... tényleg... kiutálnak :D én azt tenném.... Ha lány.. akkor vegyél epilátort :D vagy borotvát... vagy gyantáztass :D anyudnak elmondod talán meg is örül hogy törödsz magaddal :D

16/F

2009. aug. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14/L
2009. aug. 7. 09:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 2-3 borotválkozásra jó egy 100-200 Ft-os eldobható borotva.. Énis azt használok MÉG, dee már gondolkodom az epilátoron, vagy a gyantán.. csak hát..drága és fáj.. :(
2009. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút ne szégyelld elmondani!!Biztos megértő lesz és segít, ebben semmi ciki nincsen!!Azért is lenne jó, mert lehet elvinne gyantáztatni vagy venne epilátort ha nincs, én a borotvát nem ajánlanám, mert csak jobban megerősíti a szőrt.
2009. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondd el kerek perec és kész.Én anno úgy csináltam h 12évesen elkezdtem borotválni a hónaljam és mondtam anyunak h a lábamat is akarom mert olyan undorító h szőrös.Azt mondta h azért tavaszig várjak vele,mert ez már augusztusban volt.Jó március elején mondtam "anya!Le akarom szőrteleníteni a lábam,ott a borotvám megcsinálom.Azt mondta nehogy azzal szedjem le majd vesszük krémet.Jó akkor krémet kb. 2hétre rá.Mondtam anyunak h na akkor most kipróbálom egy kis helyen h allergiás vagyok-e rá.Azt mondta nehogy mert ha apa meglátja ordítani fog,de mondom az csak egy kis csík.Szóval húzós volt nekem kb. március elejétől nyaggattam anyumat és április közepére sikerült eljutni oda h leszedtem a szőrt:D

14/L

2009. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen kezdtem borotválni, anyu is tudta, és nem volt ellenvetése, sőt, 13dik szülinapomra kaptam epilátort, úgyhogy nagyon jól vette le a dolgot. De szerintem ebben a korban már teljesen nromális a szőrtelenítés, pláne ilyenkor, strandidőszakaban.
2009. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

200-300 ft-od csak van. tescoban 400ért már egy csomaggal is lehet kapni (5 db)

amúgymeg ezen nincsmit szégeylni, anyukádnak is szőrős a lába, cask ő valszeg borotválja. ű

vagy hazsnáld anyukád borotváját titokban. vagy apukádét :d

2009. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én apukám borotváját használom.
2009. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!