Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy működik az okos telefonok...

Hogy működik az okos telefonokon az internet? Kezdő vagyok!

Figyelt kérdés
Ez lenne az első okos telefonom, 22 éves lány vagyok. Kicsit le vagyok maradva a témában. Annyit szeretnék, hogy legyen rajta GPS és meg tudjam nézni napközben az e-mailjeim. Külön elő kell fizetni az internetre, vagy ez hogy van? És milyen telefont ajánlanátok elsőre? Valami kisebbet szeretnék!
2013. febr. 18. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdekelne a telefon típusa is, de amúgy két féle képpen internetezhetsz:

-3G: ezért fizetni kell a szolgáltatónak, de viszont bárhol elérheted a szolgáltatást

-wifi: általában gyorsabb, viszont csak bizonyos helyeken lehet használni. Előny, ha nem te fizeted a netet, akkor ingyenes

2013. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia..

Az internetet úgy tudod használni, hogyha a szolgáltatónál a díjcsomagodban van MOBIL INTERNET,ha nincsen akkor vannak külön díjcsomagok erre ( 1ooo Forintnál kezdődik kb.)

Különböző méretűek vannak 100mb,150mb ,50mb 250mb ,500mb stb... Ezt ha túlléped( felhasználod az egészet) akkor Tmobilenál minden díjcsomagnál meg van írva hogy ha túlléped akkor mennyit kell fizetni (0.1 ft/ 10kb) ,vagy nincs túlforgalmazási díj..csak belassul.

És a vezetéknélküli kapcsolat azaz WIFI, ez ingyenes,és szerintem gyorsabb is, az a lényeg hogy a telefonon be kell kapcsolni és fel kell csatlakozni rá( ha le van védve kóddal, akkor írd be..)


Szerintem első okostelefonnak vegyél egy Sony Xperia Tipo-t!

ennek 3.2"-os kijelzője van,van benne GPS,tudsz mobilnetezni vele,WiFizni, tehát megtudod nézni az e-mailjaidat..

szerintem olyan 3o.ooo Forint körül már kapsz.

Ha nem voltam elég érthető akkor írj ... sok sikert

2013. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!