Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 vs Iphone 5?

Iphone 4 vs Iphone 5?

Figyelt kérdés
Azért gondolkozom, mert az Iphone 5 ugye borzasztóan karcolódik, és sokan szidják, de én mégis gondolkozom rajta, mert mégis csak újabb, jobban ki lehet használni.

2013. febr. 18. 23:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
26%
Android rendszert használok nekem megfelel,fájlokat mozgat,darabol,gépészeti alkalmazásokat használok függvényeket,térbeli ábrázolásokat,távolról elérhetem a saját vagy a céges pcm bárhonnan ingyen telefonálok és sorolhatnám úgy érzem kihasználom a töredékét a teljes tudásának.amennyiben ahogy írtad csak neteznél vele egy klasszisokkal olcsóbb modell is megfelelne neked,a legdurvább profitorientált cég termékét vásárolnád meg ,ami szíved joga a hosszútávú terveid szépek de mobilkommunikációs ill egyéb más informatikával kapcsolatos termékeket nem lehet évekre bebiztosítani mivel 3 havonta jönnek ki újabb fejlettebb eszközök .nem tudom milyen anyagi körülmények között élsz de felesleges kiadnod egy zsák pénzt egy olyan termékre amit egy gyengébb árkategoriás készülék simán aláz de ha neked kell egy alma vegyél..
2013. febr. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%
xperia z, ha jó és strapabíró kell...
2013. febr. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Használtan vásárolnám meg, de én ezek után is úgy gondolom, hogy az apple a legértékállóbb, és legjobban összerakott telefon. És ha most nyáron egyszer majdnem, hogy az összes keresett pénzemet erre költöm, úgy gondolom, utána jó sok ideig nem lesz telefon problémám.
2013. febr. 19. 00:37
 14/25 A kérdező kommentje:
A xperia z nekem túl nagy.
2013. febr. 19. 00:38
 15/25 anonim ***** válasza:
57%
xperia go, az nem nagy és olcsó is 2 magos procival, ip67 minősítéssel stb.
2013. febr. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy én már minden telefont számításba vettem, átolvastam a róla megjelent cikkeket, de az Iphone került ki győztesen. Én csak arról szeretnék most már megtudni egy kicsit,hogy valóban nagyon karcolódik, vagy ezt felfújták.

Ettől függetlenül köszönöm a tippeket :)

2013. febr. 19. 00:45
 17/25 anonim ***** válasza:
47%

Karcolódik minden teló valamennyire, mindez csak a használattól függ és attól ki mennyire vigyáz rá.


Ismerőseim körében akad mindenféle teló, samsung, apple, sony, htc stb.


Ha neked ez a fontos akkor inkább xperia go, de azt te tudod, nem pedig mi, hogy hol és hogyan használod majdan...

2013. febr. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
34%

az iPhone 5 egy teljesen átlátszó tok, vagy fólia segítségével NEM karcolódik! Egyéb baja nincsen! Akik csak úgy, tapasztalat nélkül, specifikációból mondják a véleményt:próbáljátok ki, aztán mozgassátok a kezeteket, ajkaitokat ilyen hevesen!


Amúgy az iphone 4 is jó, de az 5 már egy újabb dolog, sokkal többet tud!

2013. febr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
29%
utolsó leírta. rendelsz 200 Ft-ért ebay-ről egy átlátszó tokot, és nem karcolódik. és kettő közül én inkább vennék 4-et, ha több pénzed van, akkor gyűjtöd, és ha szükséges, akkor majd 5S-t veszel. én 4ről váltottam 5-re, és nemigazán győzött meg, persze baj nincs vele, csak jelenleg tényleg az a kategória, ami nem éri meg a pénzt(nekem céges teló, és így lett cserélve, így megérte :D)
2013. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Végülis 4s nél lyukadtam ki, mert sokkal olcsóbb, és nem tud annyival kevesebbet. Köszönöm a válaszokat! :)
2013. febr. 19. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!