Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 vs Iphone 5?

Iphone 4 vs Iphone 5?

Figyelt kérdés
Azért gondolkozom, mert az Iphone 5 ugye borzasztóan karcolódik, és sokan szidják, de én mégis gondolkozom rajta, mert mégis csak újabb, jobban ki lehet használni.

2013. febr. 18. 23:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
33%
Hogyha strapa telefon kell ahol számít a minôség meg az ár is akkor vmilyen xperia (pl.:go). Ha meg egy rakás pénzt ki akarsz adni egy telóért (ami se tudásban se strapabíróságból nem kiemelkedô) azért mert alma akkor vegyél; Ahogy látom, nem lehet téged lebeszélni az ájfonról, vegyed, csak nehogy megbánd.
2013. febr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 UnnamedPlayer válasza:
18%
Szerintem jól döntöttél ezzel! Akik az Apple -re és annak termékeire csak negatívumokat hoz fel, az csak szimplán irigy. De sajnos ilyen már ez a világ. Ha olcsón akarsz iPhone -t ajánlom figyelmedbe apple.com -ot ahol 5 -ös iPhone már 649$ ért van (a mai valuta szerint 144,889 Ft de a valutától függően még jóval olcsóbb lehet). Szerintem teljesen megéri ezt az árát, de már számos videó készült arról hogy milyen jó a telefon. Egyébként meg nem nagyon törik ,inkább tényleg csak karcolódik de simán meg lehet oldani egy bumperrel, hátlappal esetleg kijelző vedő fóliával.
2013. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
53%
UnnamedPlayer a te logikád szerint ,hogy mindenki aki lehúzza az ájfont, az irigy akkor én is mondhatnám hogy bárki(te is) aki állandóan csak dícséri az ájfont az épöl fan. És te aztán nagyon dícséred. És hidd el hogy nagyon könnyen törik is.
2013. febr. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 UnnamedPlayer válasza:
18%
Maradjunk "ájfón" helyett iPhone -nál és "epöl" helyett Apple -nél, és igen nagy számban irigység okozza a szidalmat. Amúgymeg ha azt hiszed könnyen törik akkor: http://www.youtube.com/watch?v=J4zQKeAEqsQ
2013. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
nekem is van 1 éve, és nem törtem még össze...könyörgöm..minden telefon törik, ha 2-3x leesik...kivéve az, aminek olyan gagyi műanyagból készül az egész háza, hogy rossz ránézni. de szerintem ha valaki nem tud rá vigyázni, akkor ne is vegyen drágább telefont, ha meg tud, akkor nem mind1?
2013. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!