Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy hatalmas nagy gondom....

Van egy hatalmas nagy gondom. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Akartam rootolni a telefonom (galaxy mini2). rootolás közben áramszünet. A rootolással addig juttam el hogy az oldin programmal betalloztam a recorvery -t. Mikor beállt az áramszünet akkor kihuztam a telefont és mikor kapcsoltam be akkor kijött egy sárga háromszögben a felkiáltójel de ennek ellenére semmi sem történt. Ugyan ugy ment mint máskor. Ez után arra döntöttem hogy rámejek a gyári beállitasok visszaálitására és mikor kikapcsolt a telefon akkor mikor be kellett volna kapcsolnia nem kapcsolt vissza hanem nekem behozta a recorvery modot. Hogyan tovább? Vagy ennyi ,vehetek egy uj tellot?

2013. febr. 19. 14:56
 1/2 MayDay86 ***** válasza:

Én ugyan így jártam az asszony telójával. csak Én le rántottam a kábelről. Namár most. Odinnal visza tudod rakni a gyári romot és ugyan ugy el fog indulni.

Bővebben it olvasgass!

[link]

2013. febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amit belinkeltél ott nem ir semmi ilyent. Esetleg le tudod nekem irni vagy küldeni egy másik linket?
2013. febr. 20. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!