Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sonny ERicsson Xperia U vagy...

Sonny ERicsson Xperia U vagy Nokia Lumia 800? Hatalmas dilemmába vagyok. Jól jönnének a tanácsok/vélemények.

Figyelt kérdés

Sose volt még telefonom most kapok az elsőt,és nem tudom melyiket kérjem.attól tartok,hogy a nokiák menüét nem fogom megérteni.Akinek van vagy aki tud róluk valamit leírná nekem a véleményét illetve,hogy melyiket ajánlaná? :)

Köszi előre is.

16/L



2012. dec. 1. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mindkettő nagyon jó készülék. Lesznek majd itt egyesek, akik le fognak hurrogni, hogy van ezektől sokkal jobb ár/értékű telefonok is, de én a Nokiát ajánlom. Gondolom nálad nem a fő cél, hogy hány magos, mennyi ram van benne, meg ilyenek. Általános használatra mindkettő nagyon jó. Amúgy mindkettő okos telefon különböző rendszerrel. Nokia operációs rendszere, letisztultabb, gyorsabb, és akadásmentes, és nekem szebb is. Gyorsan meglehet szokni. Annyi neki a hátránya, hogy bluetooth nem használható fájlküldésre, és a számítógépre kell egy alkalmazás , amely segítségével bírsz a telefonra rakni zenét,videót stb. Sony rendszere jobban testre szabható, több alkalmazás is van rá, de a Nokia rendszere sokkal jobban optimizálva van. Semmelyik tel. memóriája sem bővíthető, de elegendő lesz számodra szerintem. Nokia kijelzője, kapott + védelmet, hogy ne karcolódjon, sajna a Sony-é nem, de bírsz rá venni fóliát, ami megvédi azt.
2012. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja, és kimaradt, hogy rengeteg teszt van a neten róluk. Pl.

[link] és


[link]

2012. dec. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen aranyos vagy :))

Igen szerintem is szebb egyébként a nokia.Csak nekem annyira bonyolultnak tűnik a menüje mivel akárhányszor kezembe akadt más telója nem ilyen volt.Ezért félek,hogy nem tudnám kezelni:)

De köszi tényleg:)

Aki lehurrog annak meg üzenem,hogyha vesz nekem jobb minőségűt drágábban vagy nekem lenne rá pénzem higgye el nem ellenkeznék jobb telóért :)

2012. dec. 1. 14:49
 4/8 anonim ***** válasza:
lumia 800, 5évig volt nekem sony w200i és kb 1 hét alatt teljesen megszoktam mindent, habár néha tanulni kell 1-2 dolgot.
2012. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy wp, vagy android kell neked. A wp stabilabb, gyorsabb, viszont kevesebb rá az alkalmazás, kevésbé testreszabható, es még ott van a bluetooth-os probléma is. A sony mellett szól az erősebb hardver, ami kiegyenlíti a nokia gyorsabb rendszerét, a sokkal szebb kijelző, és az, hogy a sony-t lehet frissíteni ics-re, a nokia-t meg nem lehet wp8-ra frissíteni. Egyébként ha tapasztalatokra vagy kíváncsi, akkor fordulj bátran hozzám, mert nekem xperia u-m van.
2012. dec. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy android vagy WP. Egyébként az nem Sony Ericsson! Már csak Sony. Sony Xperia U
2012. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
wp 7.8 nál orvosolva lesz a probléma
2012. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Csak egy kép a Nokiáról,ennyire nőcis tud lenni,plusz még a háttért is át tudod állítani fehérre.11 csempeszín,azt nem tudom hogy maga a telefon Magyarországon milyen színben kapható.(ja és köv. frissítéssel érkezik még 10 szín,és kedvedre méretezhető csempék,mint a Windows Phone 8-asokban: http://www.youtube.com/watch?v=WpBTr4mxfhA&feature=plcp Csak "mi" első generációsok 7.8-at kapunk.Azért linkeltem ennyit,mert szerintem ez fontosabb neked,mint hogy hány gigabiga:)proci zakatól benne.Attól függetlenül nagyon gyors a WP-vel a telefon,alkalmazás meg van 140ezer.Elég?Ja,miután belaktad nagyon kényelmes a használata.Kényelmesebb szerintem mint az Android.

2012. dec. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!