Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! Egy Samsung Galaxy S3-as...

Üdv! Egy Samsung Galaxy S3-as készülék megvásárlását tervezem! Szerintetek vegyek? : )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokak szerint az S3 egy szar telefon meg szar az anaghasználata stb. Azt is tudom, hogy megint sokak szerint sokkal jobb az xperia t, a htc one x, az iphone 5, a nexus 4, meg h most jön ki az xperia z. Ezt mind tudom mert 3 hete folyamatosan a telefonokat nézegetem, úgyhogy légyszi ne ajánlgass más telefont mert én már végiggondoltam ezerszer!

Na most elmondom h mit nem tudok! : D : Nem tudom, hogy ha este felteszem tölteni a telót és fenthagyom egész éjjel akkor az akkuja károsdik-e. Szóval ezt a mobilt túl lehet tölteni? Vagy nyugodtan fenthagyhatm egész éjjel?

Hallottam, hogy aktív felhasználás mellett kb 0.5-1 napig bírja. ez mennyire igaz?

És szerintetek egy fiúnak nem áll rosszul ez a készülék? A htc one x meg az xperia t formája nekem is sokkal jobban tetszik! De van vmi ebben a telóban ami megfogott...


2013. febr. 19. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet egyszerű az életed ennyi ellentmondással :-)

Szerintem döntsd el mit akarsz és tedd meg.

Mástól várod hogy felelősen eldöntse mire költöd a szüleid pénzét?


Az aksi kérdést meg könyörgöm felejtsük már el 2013-ban!

2013. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Hogy lehetne már túltölteni, durva is lenne, hogy 2013-ban vigyázni kéne, hogy mikor tölt fel a telefon és gyors lekapni a töltőről.

2. Aktív használat mellett 0,5-1 nap? Ne vicceljünk, 3-5 óra (attól függ mi számít aktív használatnak, de ha megy a kijelző és akármit is csinálsz rajta, 5 óra után már mehet töltőre). Egy napot kibír, ha nem folyton játszol meg netezel rajta.

3. Miért állna rosszul? Nem annyira férfias a külseje, mint egy One X-nek vagy akármilyen más telefonnak, de nem is kimondottan nőies.

2013. febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Uniszex készülék, az asszonynak ilyet vettem karácsonyra, marha jó.

Két naponta tölti, esténként egy-két óra RTL archív videó nézéssel wifin.

Nagy zseb kell hozzá az biztos :)


A töltőn hagyás? A holdról jöttél?

2013. febr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sokak szerint egy szar.. igen. Szerintem a 40 milliós eladás alapján biztos szar lehet. Talán azok mondják rá, akik irigykednek rá, vagy ilyesmi..

De azt nem értem, hogy itt aki írta, hogy gyorsan merül, stb.. Annak milyen telefonja van? Mert minden Androidos készülék rohadt gyorsan lemerül.

Ha S3-at akarsz venni, akkor lehet várnod kellene márciusig, mert akkor kijön az S4. Lehet, hogy kicsit drágább lesz, de biztos sokkal jobb.

2013. febr. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vegyél.Egy jó darabig még bika telefon lesz.SIV-et meg sztem fölösleges lenne venni mert:az SIII-at sem használja ki egy program sem.Másrészt a Samut ismersve tuti 200k fölött lesz a kezdőára.Majd ha lemegy olyan 130-140-re akkor lenne érdemes elgondolkozni rajta.

De ha kevesled az SIII 1GB RAMját akkor vegyél Note 2-t.Nem sokkal drágább.

2013. febr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az utolsó két válaszolónak köszönöm! ők válaszoltak. az első 3 csak oksokodott! ez egy olyan oldal, ahol kérdéseket lehet feltenni és a normálisak válaszolnak is rá a többi meg csak majomkodik! ha szted hülye a kérdés akkor ne írj semmit!
2013. febr. 20. 15:09
 7/9 anonim válasza:
Hamar lemerül nagyon mert hatalmas a képernyője, szerintem a töltőn is fent hagyhatod nyugodtan...Én azt mondom,hogy nagyon jó kis teló (tapasztalatból) tud mindent én egyedül a formájával nem vagyok megbékélve szerintem feketében egy fiúnál is jól mutat egyébként. :)))
2013. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6


Akkor bizony ba** meg magad.

#2 vagyok, én is válaszoltam az összes kérdésedre, de #1-en kívül igazából mindenki.

2013. febr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
IMÁDOM az S3-mat ! válaszd nyugodtan
2013. ápr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!