Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil telefon hitel hűséggel...

Mobil telefon hitel hűséggel lehetséges?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és ugyebár tanuló tehát nincs munkahelyem lehetséges lenne hogy egy jobb telefont odaad a tré mobil hitelre? ha nem hogy lehetne elérni hogy odaadja? galaxy s -t néztem ki amit a szüleim tudnának fizetni havonta csak ezt hogy bizonyítom be? mert nem szeretnék fárattságot okozni az őseimnek hogy behurcolom őket a tré mobilponty hoz...

2013. febr. 20. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
neten rendeljenek a szüleid előfizura telefont. Nem kell bemenni, előfizuval hitelre is lehet, havi kamatmentes törlesztéssel, s netről rendelve még 10% al olcsóbb is. Kukk be a trémobil.hura
2013. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ha esetleg a barátnőm nevére veszem? mert anyámtól úgy hallottam, hogy ha 1 éve legalább előfizus az ember a tré nél akkor adnak akár dominócsomagban részletre is telót... ez valós információ?
2013. febr. 21. 09:12
 3/4 anonim válasza:
Elvileg lehetséges, mégsem ajánlom. Egyrészt azért, mert ez kvázi egy áruhitel, szép magas kamatokkal és mire kifizetik a telefont a szüleid, annyi pénzükbe kerül, mintha kaptál volna egy komolyabb készüléket. Az már csak a magánvéleményem, nem kell megfogadni, hogy amíg nem rendelkezel saját jövedelemmel, talán visszább kéne fogni az igényeket.
2013. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jézusom milyen bolond voltam.. Azóta dolgozok már és átértékeltem hogy mégis mennyit kell dolgozni pár forintért! Persze ezzel párhuzamosan fel is nőttem szóval vicces... jót mosolyogtam most... :)
2014. márc. 28. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!