Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok nekem egy-agy...

Ajánlanátok nekem egy-agy több jó telefont?

Figyelt kérdés

olyan 4,5-7" nál nem szeretem, ha nagyobb, mert nem férne el a kezemben, és ne legyenek szögletesen a sarkai, mint sok nokia és lg telefonnál, mert szerintem nem szép, és azért az is szempont.. olyan 170 ezer forintot tudok rászánni. válaszokat előre is köszönöm :)

és még mielőtt valaki letámadna, én is folyamatosan nézegetem a telefonokat, hogy melyik illene hozzám, de gondoltam hátha lesznek itt jó ötletek tapasztalt emberektől :)



2013. febr. 21. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Iphone5s..
2013. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]

Sony Xperia TX

2013. febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy magyarországon nem kapható:ezt nem tudom...
2013. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1. nek, úgy tudom az 5s még meg sem jelent, és szerintem 200 fölött lesz. 2. az xperia tx, mennyibe fájnak körübelül? 200 alatt van azért?
2013. febr. 21. 16:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen
2013. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és körübelöl mennyi?
2013. febr. 21. 16:55
 7/11 A kérdező kommentje:
ja látom, 130 körül van.. húú hát nagyon jónap tűnik, és ahoz képest nem annyira sok szerintem
2013. febr. 21. 16:56
 8/11 anonim ***** válasza:

Jelenlegi abszolút legjobb telefon: HTC One

Viszont nem tudni az áráról semmit, illetve hogy itthon mikor lesz kapható/lesz-e kapható, de szerintem elég hamar lemenne 170k körül az ára.

Második legjobb: HTC Droid DNA vagy Nexus 4.

Hardver szinte megegyezik, csak a Droid DNA-ba 1080p-s kijelző van, illetve itthon nem kapható, de ha külföldről tudsz telefont beszerezni akkor azért elég jó vétel lenne. Nexus 4-be nincs "csak" 720p kijelző, viszont kevesebb, mint a felébe kerül (mármint külföldön, itthon drágább). Itthon is 170-ből simán kijön függetlenül, külföldről 100-120k között is be lehet szerezni (már amikor van raktáron).


Eddig egyértelműen így alakul a sorrend (legalábbis Androidos téren, de amúgy ha az oprendszert nem nézzük akkor is ezek a legerősebb telefonok jelenleg a piacon).


Innentől kezdve már kicsit megosztottabb a helyzet, de SGS3, Note 2, One X+, iPhone 5, Lumia 920, és nagyjából ennyi, ha a legjobbakat nézzük.

2013. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja az Xperia-kat kifelejtettem, tőlük a jelenlegi csúcskategória az Xperia Z vagy ZL (kb ugyanaz), ezek a Nexus 4/Droid DNA után jönnek, bár hardveresen szinte megegyeznek, 1080p-s kijelző, tényleg nagyon jók, de mégis csak utánuk jön.
2013. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, utána nézek az összes javasolt telefonnak :)
2013. febr. 21. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!