Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s advance...

Samsung galaxy s advance telefonomon a 4.1.2 es androin van de az aku elég hamar lemerül ha egész éjszaka töltöm és reggel kihuzzom a töltöről már este megint jelez rakjam töltöre mért lehet ez?

Figyelt kérdés

Ha a telefonomat töltöm kb 3 óra hosszát akkor utánamár jelez a telefon az akumlátor teljesen feltöltve és huzzamkia töltöt én kihuztam éssa akku jelző zőld szin tele van deha kicsit játszok vagy zenét hallgatók már 2-3 óra elteltével a fele akku egység lemegy,peddig jelly beamnál az akku ideje joval hosszab nem minta gigangbreadnál?

De ha töltöma telefont és jelzi huzzam kia töltöt énmég nem huzzom ki hanem hagyomég plusz 3-4 óra hosszát a töltön az segít valamit vagy hosszab lesza akku ideje ,eltarthat igy másfél napig hogy nekeljen tölteni?


2013. febr. 22. 10:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem gond örülj neki ha 6-8 órát elmegy egy töltéssel..
2013. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A telefonod teljesen normálisan működik. Ha használod merül. Ha nem akkor lehet másfél napig is birja majd.
2013. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ojanis voltmár hogy feltöltöttem teljesen ,nem használtam majdnem 1 napig és a többminta fele egység lement.

Erre mitmondotok.

2013. febr. 22. 10:54
 4/18 anonim válasza:
Azt, hogy az android szívja le... Ezt szervízesek mondták nekem, mert én is azt hittem, hogy valami baj van.
2013. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
4/4 es na haragudj már de az android egy operácios rendszer,akárcsak a windows,symbyan,stb már hogy lenne felelös egy op rendszer egy telefon lemerülésert?amikor csak az asztalaon hever kommunikál az adó tornyokkal semmi egyebet nem csinál ezek elenyészö energiaigényü jelek..az oprendszerenek ehhez semmi köze
2013. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

1. Írni tanulj meg.

2.A GB nem kezeli a több magos cpu-t, nem is ismeri.

3.A JB sokkal jobban terheli a processzort is, és a grafikus gyorsítót is, sokkal hardverigényesebb -> gyorsabban merül.

4.Ezek után ne csodálkozz.

2013. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%: Az oprendszer annyiban felelős érte, hogy a grafikus megoldások, a látványfícsörök jobban terhelik a hardvert.Ennyiben igaza volt a 0%-osnak, csak pontosabban nem tudta megfogalmazni.
2013. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A samsung galaxy advance-ét érdemes szerintettek egy s2 re lecserélni?

Az s2 az meddig birja az akkuja nem sokal minda advance-éjé?

2013. febr. 22. 12:28
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha több üzemidő kell akkor ne telefont cserélj,hanem erősebb akkut.
2013. febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tovább nem bírja az S2 sem. Egyébként ha már bátorkodtál orosz romot felrakni( én is ), Nekem most az LPQ verzió van fent, rootoltam, nofrillscpu-ban állítani kell a processzoron, plusz felraktam egy másik kernelt, és egy csoda! Gyorsabb, és kétszer annyit bír mint előtte.
2013. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!