Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s advance...

Samsung galaxy s advance telefonomon a 4.1.2 es androin van de az aku elég hamar lemerül ha egész éjszaka töltöm és reggel kihuzzom a töltöről már este megint jelez rakjam töltöre mért lehet ez?

Figyelt kérdés

Ha a telefonomat töltöm kb 3 óra hosszát akkor utánamár jelez a telefon az akumlátor teljesen feltöltve és huzzamkia töltöt én kihuztam éssa akku jelző zőld szin tele van deha kicsit játszok vagy zenét hallgatók már 2-3 óra elteltével a fele akku egység lemegy,peddig jelly beamnál az akku ideje joval hosszab nem minta gigangbreadnál?

De ha töltöma telefont és jelzi huzzam kia töltöt énmég nem huzzom ki hanem hagyomég plusz 3-4 óra hosszát a töltön az segít valamit vagy hosszab lesza akku ideje ,eltarthat igy másfél napig hogy nekeljen tölteni?


2013. febr. 22. 10:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Énna t mobilnál vettem de az advance hez lehet kapni erősebb akut?

Aszem 1500 mAh az aksija de ettől lehet nagyobbatis venni ésha igen hol vehettem meg és kb mennyi?

2013. febr. 22. 12:56
 12/18 A kérdező kommentje:

Jelly beam ból az orsz verziót tudtam énniscsak letölteni és felrakni de magyar nincs advanc-ére?

Deaz hogy lehet hogy giganbradnál ha bementem a ram állapota menüben akkor csak valami 555 volt az ősszes memoria dea jelly beamnál már 625 az ősszes memoria?

Nem 768 nak kell legyen az advance memoriája?

2013. febr. 22. 13:39
 13/18 Xperia.floyd ***** válasza:
De a rendszer valamennyit használ belőle magának :) Pl. Az Xperia P is hiába 1GB ramos az sem fogja mindet megkapni hanem 850-900 körül vagy mint nekem az Xperia X8 (tudom jó szar majd cserélem :DD) a 256 MB-ból valami 140-160-at ismer fel :DD
2013. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ne akarj extended battery-t, ami jó és tényleg megéri, a mugenpower az kb 20 ezer postával, ha egyáltalán van az Advance-hoz.


Hábé leírta, custom kernel, és szabályozd le a cpu órajelét, és a rá jutó feszültséget.Hát kb. ennyi.

2013. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem is a leszabályozás a lényeg, hanem az alap kernel szar, és nem kapcsolja ki soha a második magot. Az új kernellel sokkal gyorsabban fog reagálni, viszont alvó állapotban semmit nem fogyaszt szinte.
2013. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Hol lehet a legujabb kerneles jelly beam ot letölteni.

Egy linket megkösszönék.

2013. febr. 22. 20:52
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez nem így megy. Kell hozzá root, aztán terminal emulator, oda kell a parancssorba programkódokat beírni, és újraindul. Szerintem hagyd, könnyen el lehet szarni a telefont vele, és ahogy látom nem vagy az a hekkelős fajta.


jelly beaNNNNNNN

2013. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Zserno válasza:
Sajnos a legtöbb telefon egy napos .Csak azt nem é rtem mi a fa......opó ku...va annyjukért nem csinálnak erősebb aksit.Jó sokra mész vele ha ezeken a sz.r telefonokon akarsz bonyolitani mindent
2014. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!