Android vagy iOS?

Figyelt kérdés
Igen a véget nem érő harc egyik újjab állomása jön. A kérdés tényleg csak annyi, hogy egy átlagos felhasználónak aki zenét hallgat, játszik, netezik melyik a jobb. Olany telefont szeretnék, ami megbízható, nem crash-el be, egyszerű és élvezhető a használata, gyors, megbízható. Ezek fényében melyik az ideálisabb.

2013. febr. 23. 13:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó: Erre aztán büszke lehetsz. Meg tudsz jó nagy hülyeségeket írkálni. Mégis hány éves vagy??? 10?
2013. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
22%
Az iPhone jobb képeket csinál és sokkal nagyobb a memóriája. Ez zenehalgatánál is sokat segíthet. Az hülyeség, hogy stabilabb, mert tényleg nincs gond egyikkel sem. Androidra sok helyről tudsz ingyen (illegálisan) alkalmazásokat letölteni, ezt iPhoneon csak akkor tudod, ha jailbreakeled, de akkor elveszik a garancia. Így viszont vírust is tölthetsz le. Az appstoreon 3-4 szer annyi alkalmazás van és a legtöbb itt jelenik meg először, de fizetni kell értük. Az is igaz, hogy az iOS 6-ban nem volt sok változás, de nemsokára jön a 7 amitől többet remélek. Vannak ismerőseim, akik néha panaszkodnak, hogy le szokott fagyni az androidos mobiluk, iPhoneről ilyet még nem hallottam. Nekem egyszer sikerült lefagyasztani az iPadom, de 20 masodperc alatt megjavitottam.
2013. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
29%
természetese android!!!!
2013. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
67%

Nem a hardware számít!

Az IOS sokkal gyorsabb egy Dual Core processorral,1GB Rammal,mint egy 4 magos SGS4.IOS-t használok-Iphone 5S.Androidnál max.2 évig támogatott,Apple-nél maximum 3.5-4 évig.Szóval szoftware frissítés szempontjából:IOS.

Testreszabhatóság szempontjából Android.Akadás,laggolás szempontjából IOS a gyorsabb.Nem akad soha.A Droidnál még a SGS4 is akad,legyen az 4 vagy 8 magos verzió;de még a Nexus is!


Szerintem ha van pénzed és jó készüléket szeretnél,IOS-t válaszd!

2013. dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
46%
Hagyjátok már ezt a stabilitás témát. Csak a közeli környezetemben is (igaz leginkább csak az ios7 óta) mindenki azt mondja, hogy sima használat közben akad. Ehhez képes a sony xperia u-m az utóbbi időben öszesen kétszer akadt meg, azt is játék közben. Illetve ha tényleg profi telefont akarsz akkor az iphone árával közel megegyező androidosok közül válassz.
2013. dec. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó!


Nem akad az IOS 7:)


Iphone 4-en esetleg akad,de az már majdhogynem 4 éves lesz!

A Samsung Galaxy S is 2010-ben jött ki,az már nincs is támogatva egy ideje,szóval erről ennyit:)

2014. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
42%
És a Samsung Galaxy S4-nek miért is törik be a kijelzője csak úgy?A minőségtől,igaz?
2014. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
59%
És az iPhone 5s-n miért van kékhalál? Miért kopik? A szenzoraival mi van? +hibás aksik. Soroljam?
2014. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
57%
Gondolhatnátok arra is hogy amíg az IOSt csak az apple forgalmazza addig a androidot sokkal több gyártó sokkal több modellje van sokkal több féle HW van alatta ezekre optimalizálni nem 2 perc és nem is olcsó,+amilyen gyorsan fejlődnek HW-k és a szoftverek fölösleges régire fejleszteni hisz a sok pénzes köcsög ugy is az ujjat akarja hogy menőzzön.De sajnos köreimben akinek iphoneja van hülye hozzá nem tud semmit róla csak azt hogy menő és szidja másikat.Nem vagyok elfogult Tisztelem Steve Jobst hihetetlen amit összehozott,de én mivel mokeolos vagyok ezért nekem az android világa a játszóterem.És igen az Ios jobban optimalizált ennyi a különbség egy az amit nagyon irigylek az IOS-t használoktól az a rohadt sok exkluziv játék,alkalmazás cím ami nincs androidon.De ettől függetlenül. Az android hosszutávon életképesebb és olcsobb.Egy iphone 4s,5,5s kijelző csere 40 ezer forint amiért már középkategoriás androidot veszel.
2014. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
81%

Az akkuhibás Iphone 5S-et ki is cserélték a vevőnek,úgy hogy az Apple kereste fel őket.Kékhalált nem tapasztaltam,főleg nem a 7.1 óta.Szenzorhiba nem is volt az iPhonennál...(Azóta egy iPad Airrel is beújítottam és az akkuja AKTÍV hasznalat mellett kb.1 hetet bír ki(este 8-10,11-ig használom:játék,net,videó).

De még azt mondom hogy az Apple a leg megbízhatóbb a többi gyártóhoz képest,és a leg gyorsabb is!

2014. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!