Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vegyek új telefont vagy...

Most vegyek új telefont vagy várjam meg milyenek lesznek 2013-ba?

Figyelt kérdés
xperia p-t néztem ki jó az ára meg tetcik is nagyon. nem tudom most vegyem e meg vagy várjak pár hónapot és ebbe az árba lesz majd jobb is?
2013. febr. 25. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Mindig lesz jobb és utána is lesz jobb, meg olcsóbb, meg azután is sőt még utána is, na meg az is elavul és akkor meg jön a jobb, utána meg a még jobb, aztán elavul és jön legeslegjobb ami megint csak elavul és utána olcsóbb lesz és jön ces és az mwc és a cebit meg jön a Karácsony és megint olcsóbb és utána megint elavul és olcsóbb és elavul és újabb és olcsóbb és elavul és újabb és olcsóbb és elavul és újabb és olcsóbb és elavul és újabb és olcsóbb és elavul és újabb ...
2013. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

ha az elavulástól félsz akkor vegyél most egy komolyabb telót pl egy SL-t ION vagy T-TX-et.

persze ezek is elavulnak majd de mivel sokkal jobbak mint a P ezért az elavulása is később lesz.

2013. febr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont ezen agyaltam én is. 79-ért van más sl és az jobb egy fokkal mint a p ami 64 ezer. Akkor sztem lehet sl jobban megéri mert nem sokkal drágább. Csak bírjon ki nekem 1,5 évet vagy 2-őt
2013. febr. 26. 12:52
 4/6 anonim ***** válasza:

2 év sok idő, akkor csúcskategóriás telefon kell, ami azt jelenti, hogy Xperia SL sem elég.

Nexus 4, HTC One, HTC Droid DNA, Xperia Z, kb ezek a telefonok fogják 2 évig kibírni, valószínűleg tovább is.

2013. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a 2 évet úgy értettem hogy ne romolyon el . nem az a lényeg hogy csúcs mobil legyen mert nem használnám ki. egy középkategóriás elég. persze legyen gyors valamennyire meg gps meg 4" kijelzője.
2013. febr. 26. 19:53
 6/6 dirtboy ***** válasza:
az sl tökéletes lesz,ezek elég jó telók nem fogják felmondani a szolgálatot 2év alatt, max akkor ha valami gyári hiba van,de az meg bármelyik márkánál,telefonnál előfordulhat.
2013. febr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!