Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kihagytam egy lépést andorid...

Kihagytam egy lépést andorid frissités közben, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sony Ericssonon próbáltam androidot cserélni de kihagytam a " wipe data/factory reset"-et. Most amikor beakarom kapcsolni a telefont bejön a sony ericsson felirat, aztán 4 narancssárga droid alulra és mindig újra indul a telefon. Meg bekapcsol magától, ha berakom az akksit. Próbáltam SEUS-al újrarakni, de nem tudok csatlakozni vele a gépre mert mindig újraindul. WOtanclient sem ismerte fel és FlashTool-al is próbálkoztam már. Valaki tud valami megoldást?

2013. febr. 26. 07:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Flashtool-al mi volt a gond?
2013. febr. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem látja a telefont. Vagyis mindig csak addig látja amíg be nem jönnek a kis droidok, vagy újra nem indul a telefon. A számítógép is csak CD meghajtóként látja és ha meg akarom nyitni akkor kiírja, hogy helyezzen be CD lemezt.
2013. febr. 26. 07:26
 3/14 A kérdező kommentje:
Xrecoveryt se hozza be a telefon. Ha nyomva tartom a vissza gombot vagy nyomogatom akkor nem a droidok jelennek meg, hanem egy töltést jelző ikon de abból is 3 van a képernyőn. Ilyenkor látja a gép cd meghajtóként.
2013. febr. 26. 07:28
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Megoldás: (amit már először is kellett volna csinálnod) elvinni szervizbe.
2013. febr. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pc companionban a frissités helyett a javitásra mész.Kiválasztod a a telefonod. És követed a parancsokat.
2013. febr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
próbáltam de amikor csatlakoztatni kéne elakadok mert nem tudom csatlakoztatni
2013. febr. 26. 08:45
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert?
2013. febr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát mert mindig újraindul a telefon és olyankor lecsatlakoztatja ha csatlakozik akkor meg a gép cd meghajtóként ismeri fel
2013. febr. 26. 08:57
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kiveszed az akut és mikor irja hogy kapocsold ki és úgy rakd usbre a vissza vagy a hangerő le gombot nyomva.akkor belerakod és a gombot nyomva usbre rakod. Igy mennie kell. Sonyt nehéz elrontani.
2013. febr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen, vissza gombbal kell elvileg azal csináltam és akkor már nem a 4 android jelet rakja ki hanem egy töltést jelző ikont de abból is 3at.. és a program meg csak mutatja az animációt hogy hogyan kell csinálni és nemmegy a következő lépésre.
2013. febr. 26. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!