Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s advance? Van...

Samsung galaxy s advance? Van esetleg olyan aki jó véleménnyel van róla? :D

Figyelt kérdés
ha minden igaz jövőhéten új telefont veszek és ezt néztem ki magamnak.sokan jónak tartják és egyik ismerősöm is ilyet vett nem rég.
2013. febr. 26. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg Samsungot venni középkategóriában.Sokat fagy.Inkább vegyél ZTE Grand X IN-t,fényévekkel jobb.
2013. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó telefon az s advance is.
2013. febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Nem éri meg Samsungot venni középkategóriában.Sokat fagy." Ez akkora marhasag... 2010-ota hasznalok androidot, egy vodafone 845-tel keztem, es meg egyik telefonom sem fagyott le. De biztos en csinalom rosszul.


Amugy meg jo telefon az S Advance, van ra hivatalos Jelly Bean is.

2013. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon, tesómnak is az van.
2013. febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%

Értsétek már meg, hogy nem jó telefon. Ugyan annyiért van az Xperia P, ami mindenben veri.

Több RAM

Szebb kijelző (sokkal nagyobb ppi arány, white magic technológia)

Jobb anyaghasználat (alumínium)

Jobb kamera

Ics (erre is lesz hivatalos Jelly Bean)

Jobban van optimalizálva

Akkor meg miért jó telefon?

2013. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves Bambusz! Attól még hogy van tőle jobb telefon ez még nem szar.
2013. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem S Advance-m van karácsony óta, és meg vagyok vele elégedve, akik ócsárolják azoknak vagy nem ilyen telefonuk van, vagy nem veszik figyelembe h 60.e ftért(mondjuk karácsony elötti akcióba 46ért vettemt-mobile-nál 2-év hüséggel.)ebben a kategóriában verhetetlen (xperia p 1 laza 20-assal drágább) vagy nem 1 erős középkategóriás telóra számítottak...
2013. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!