Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van még valaki aki ingyen...

Van még valaki aki ingyen mobilnetet kapott a Vodafone-tól?

Figyelt kérdés

Én megrendeltem még novemberben az 500 megásat, jön is a net, csak kiszámlázni felejtik el. :) Amúgy előfizetős vagyok.


A kérdés az, hogy ha valaki van még ilyen, akkor neki korlátlan adatforgalmú vagy 500 mega után esetleg szólnak és akkor rájönnek, hogy hoppá, ez itt ingyen netezik?!

Ha még korlátlan is, akkor ez felér egy lottóötössel. (na jó, azért mégis inkább a lottón nyernék)



2013. febr. 26. 22:31
 1/5 anonim válasza:

Biztos hogy nem számlázzák ki?

Vagy biztos, hogy nem tartozik hozzá alapból a csomagodhoz?

2013. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem, mert sokkal nagyobb lenne a számla. A csomaghoz tartozik net, de nem ennyi.
2013. febr. 26. 23:06
 3/5 anonim válasza:
500 MB az nagyon sok, gondolj bele, egy fészbuk oldal kb 2 KB képekkel, meg mindennel. Ha a közelébe érsz, akkor írnak sms-t, hogy lassan eléred. Velem eddig egyszer fordult elő, hogy írtak, pedig nagyon sokat netezek.
2013. febr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mennyit használok, átlag 200-300 MB/hó.
2013. márc. 1. 01:07
 5/5 anonim válasza:
Akkor nem értem a kérdést.
2013. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!