Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 30-40 ezerért milyen telefont...

30-40 ezerért milyen telefont vennétek?

Figyelt kérdés
Maximum 40 ezer forint értékben, vagy olcsóbb árarányban milyen jó telefont vennétek? Szép fényképet csináljon, ne olyat, mint a samsung s5230, hogy picit beremeg a kezem és már homályos is a kép ... internetezésre is használnám, tehát főbb dolog volna a wifi is benne és természetesen valamennyire strapabíró legyen.
2013. febr. 27. 02:52
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Én milyet vennék, és te használnád? Heh... Fogalmazd át. Amúgy nem vennék ebben az árkategóriában semmiféle telefont!
2013. febr. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En Blacberry-t vettem felujitottan 110 fontert ami kb 39000 ft. Mindent tud amit egy okostelefonnak kell, jo kepeket keszit es strapabiro.
2013. febr. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 amcsih ***** válasza:
13%
talán samsung galaxy mini2 vagy Samsung galaxy Y...de ha vársz még májusig akkor majd lesz nokia lumia 520 kb 40-50ezer ft között lesz
2013. febr. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
galaxy y-t semmiképp sem. tipo vagy xperia u
2013. febr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Galaxy-kat semmiképp ne vegyél. Egyik se éri meg az árát.

Pl a galaxy y az egyik legsz@rabb telefon, ami kapható, akármelyik más telefon jobb nála, a galaxy mini2-nél meg olcsóbban jobb az Xperia Tipo, és még sorolhatnám. Egy olyan Galaxy sincsen, aminél ugyan annyiért vagy olcsóbban ne tudnék jobbat mondani.

És ennyiért az Xperia Tipo és a Zte Blade3 a legjobb, vagy ha bele tudsz adni 5000-et, akkor 45000-ért nagyon magasan az Xperia U a legjobb.

2013. febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Xperia U, a 2 mag miatt kicsit időtállóbb.
2013. febr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37.000-ért van függetlenül Sony Tipo.
2013. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 amcsih ***** válasza:
0%
a tipo rohadt szar..uncsitesomnak is olyan van és utálja..nekem is olyanom volt..szntm vegyé egy windows phonet..igaz drága, de megéri
2013. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%

Xperia U.

Bár igazából már nem vennék csúcskategória alatt telefont.

2013. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a normális válaszokat. :-)

Kedves első válaszoló, jól tettem fel a kérdést, nem értem miért kötekedve válaszolnak itt az emberek, ez az oldal azért van, hogy kérdezzünk és választ kapjunk.

Azért tettem fel ugyanis így a kérdést, hogyha magadnak megvennéd 40 ezerért akármelyik telefont amit írsz, azt azért írod, mert szerinted jó és te is használnád.

Olvasgattam ugyanis, hogy ki mit ajánl másnak és elég gagyikat ajánlgattak, nyilván azért, mert nem maguknak vennék.

2013. febr. 28. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!