Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 60. 000Ft-ból milyen telefont...

60. 000Ft-ból milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Rászántam magamat egy okostelefonra. Jelenleg egy vacak kis Nokiám van. Nem tudom milyen op.rendszerű telefonok vannak de olyan kéne amit nagyon egyszerű kezelni és "okos" is. Még nem igazán volt okostelefon a kezemben ezért kéne egy egyszerűen kezelhető. Igazából nagyon azt sem tudom hogy mire lehet használni a telefonáláson és SMS íráson kívül így azt ne kérdezzétek hogy mire szeretném használni. 60.000 Ft-ot tudok rászánni de ha kell pár ezer forintot még tudok hozzáadni. Mit ajánlotok?

2013. febr. 27. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Számíts rá, hogy ide fog seregleni 600 ember és ajánlani fogják a Sony Xperia tipo-t és/vagy az Xperia U-t :D

Nekem nem tetszenek, de állítólag jók.. bár ha nem nagyon akarod kihasználni, szerintem valami egyszerűbb is jó :D

2013. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Javaslom a WP8-as Nokia Lumia 620-at, ha nem maniad hogy a telefonnal jatssz, akkor tokeletes lesz.
2013. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A Nokia Lumia 620 már kapható a boltokban ?
2013. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az Xperia Tipo és az Xperia U tényleg jók.

Viszont azt el kéne döntened, hogy Windows Phone op. Rendszerű tepefont, vagy Android-os op. rendszerű tepefont akarsz. Mind a kettőnek van előnye és hátránya. Az Androidra több az alkalmazás, testreszabhatóbb, viszont kevésbé stabil, gyakotibbak a fagyások. A Windows Phone Stabilabb, gyorsabb, viszont nincs sok alkalmazás rá, nem szabható annyira testre.

Ha csak netezni, hívni, meg sms-t küldeni akarsz, akkor egy Windows Phone-os telefont vegyél (Nokia Lumia 620, vagy 710), viszont ha játszani is akarsz a telefonodon, és szeretsz alkalmazások után kutatni, akkor vegyél Androidosat (Xperia U, Sola, vagy egy olcsóbb, kezdőknek való telefon: Xperia Tipo.)

2013. febr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak netezni, hívni SMS-ezni akarok. Azt hiszem Nokia Lumia 620-at fogok venni. Köszi a válaszokat. :)
2013. febr. 28. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Jo dontes :) Masodik voltam.
2013. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg is van a Lumia 620-as telefonom. :) Így elsőre egy kicsit fura mert még soha nem volt érintőképernyős telefonom de azért tetszik. :)
2013. márc. 14. 13:43
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Varunk szeretettel.

2013. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 juhaszistvan8 válasza:
Szerintem Huawei Ascend Y530
2014. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!