Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben jobbak a Sony telefonok...

Paul15 kérdése:

Miben jobbak a Sony telefonok (xperia) mint a Samung (galaxy)?

Figyelt kérdés
Haverom folyton viszi nekem hogy a "Samsung így meg úgy jobb..." mivel vághatnék fel ellene hogy ne dumáljon nekem többet erről?

2013. febr. 27. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Anyaghasználat. Bár samsung telefonom van, a Sony jobb anyagokból rakja össze a telefonjait. Hirtelen ez ugrott be
2013. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én ha a HTC-m után fogom meg a Samsungomat, akkor sem érzem, hogy rossz anyaghasználatú lenne. Más. Nekem bejön az enyhén recés műanyag hátlap, és a strapát is jól bírja.
2013. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Sony minőségibb. És a Sony kezelőfelülete is igényesebb mint a Samsungokon lévő TouchWiz.
2013. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért a Samsungos Jelly Bean-re nem sok szava lehet még egy hithű Sony rajongónak sem. Ami meg már nem is TouchWiz.
2013. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miben jobb??Az ég világon semmiben.Talán az árakat jobban be tudják lőni mint a Samsung.Csak árban jobbak.
2013. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan semmiben. Ugyanolyan Android mind a kettő. Talán a samsungnak jobb a szervízháttere. De inkább a samsung ha később el akarod adni azt könnyebb...
2013. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én Samsungos vagyok, nem szeretem, hogy olyan jellegtelenek a telefonok. Előtte X10 mini pro-m volt, most Galaxy S
2013. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sony xperia-k jobbak!:)
2013. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezzel vitatkoznék, mert az x10 mini pro az egy kalap szar, hogy finoman fejezzem ki magam. Mivel telefonos boltban dolgozok és szervizes vagyok tudom mennyit kellett javítanom. Szalagkábel, hangszóró, szoftverhiba, töltő aljzat, stb..... Túl kicsi és nagyon zsúfolt szinte kezelhetetlen. Volt olyan hogyújonnan 2 naposan tönkrement be sem kapcsolt többet. Az új xperiák már azért jobbak. De ha megteheted inkább S2 vagy S3.
2013. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!