Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mondani androidos...

Tudnátok mondani androidos telefont max.80 ezerig? Fontos szempontok: Fotó képminősége (beltér+kültér egyaránt), hardware-es felszereltség, kijelző.

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 00:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha annyira szar a kínai akkor miért magasztalják?

[link]

[link]

2013. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Balázs88 ***** válasza:

Nem olyan szarok csak nem egy minőségi telefonok.

Meg mint írják a végén a szervizelése elég nehézkes.

Másik, mivel nem ide szánta a gyártó hanem Kínába magyar nyelv se lesz benne.

ez a két negatívum elég szerintem.

vagy te meg vennéd? és ha behal akkor saját költségen visszaküldöd javítani? lehet vissza is kapod 1 hónap után vagy nem. ennyi

Ha te veszel egyet akkor megoszthatnád majd tapasztalatod, szívesen meghallgatom.

2013. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Olvass fórumot.Több tucatnyian vettek ilyeneket már nálunk is.Minőségibbek mint a samsung és társaik.Magyar nyelv majdnem mindegyikben van illetva ha nincs feltehető.
2013. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Balázs88 ***** válasza:

Ha van is magyar nyelv az még kevés hogy az ember megvegye szerintem.

A szervizelés a lényeg, ezeknél meg csak úgy lehet megoldani ha visszaküldöd oda ahonnan jött és vagy megcsinálják esetleg kicserélik, de kitudja mennyi idő és mennyi pénz.

nekem nem kéne ilyen macera. ennyi

Az meg hogy minőségibb mint a nagyobb gyártók vicc, akkor mért nem árasztják el az európai piacot és a többit? mert akkor biztos vennék az emberek ennyi pénzért mint a cukrot, de valószínű ez nem így van. A minőség még a nagy gyártóké.

Ezekre a telefonokra meg nincs annyi fejlesztés se vagy egyáltalán.

Tőlem te megveheted és kívánom használd hibamentesen!

Én max egy olcsóbb tabletet vennék mert ha szar is nem bukok annyit mint egy drágább kínai telefonon.

2013. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Engem a magyar nyelv hiánya még nem is zavarna, csak hát a szervizelés, szállítási költség+idő, stb. Biztos jók, elhiszem, de most olyan telefon kell, aminek van kirendeltsége hazánkban, illetve elterjedtebb, ha javítani kell. Melóznom kell vele, szóval ha van vele valami gebasz és utána küldhetem vissza és kiesik ~1 hónap, az elég nagy szívás lenne. Még akkor is, ha csak szimpla használatra lenne.
2013. márc. 1. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!