Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5800-át érdemes androido...

Nokia 5800-át érdemes androidos telefonra cserélni vagy várjak a vásárlással?

Figyelt kérdés

2013. febr. 28. 06:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Csak azért nem kommentálom a linkjeidet ,mert leszarom. Ha neked kinai kell akkor vegyél. Te fogod használni.
2013. febr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Jó hülyék vagytok amúgy, csomó jó kínai telefon van, márkásak is, amik nagyon is megérik. Kicsit tájékozódni is lehet mielőtt ide jártok ész nélkül hülyeségeket írni. Ezek nem olyanok mint az iPhone klón szarok.
2013. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
ez a Jiayu G3 tényleg nagyon jó telefon, nézzétek meg hogy mennyibe kerül és mit tud, és nézzétek meg hogy egy nagyobb márka seokkal kevesebbet ad ennyi pénzért.Semmi értelme sincs márkásabb telefont venni mert mindent kínában gyártanak, nem kell a nagyoknak nyalni
2013. febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
csak meg ne lepődj, ha majd nem találsz rá például főzött romot, mert a kutya nem fejleszt rá, másrészt mivel én a myaudio-s (kínai gadmei) tabommal is megszívtam, mert itt-ott pl. zenelejátszóban kínai írásjelek is előfordulnak, attól függetlenül, hogy magyar nyelvű a rom...na meg kitudja, hogy pl a play áruházban mit nem támogat...ezer olyan dolog van, ami kínai telók ellen van...megint egy hardverhuszár okoskodik, hogy milyen olcsó, de milyen erős...
2013. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Főzőtt rom van rá, itt a 4. hozzászólásban van linkelve, azon kívül minden megvan a buherátoroknak is hozzá ami kel:

[link]

[link]

Láthatod hogy ez nem egy bóvli telefon.

Nem egy kategória a Myaudióval, nem egy ligában játszanak.

2013. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
utolsó, hát legyen igazad. nem mondom én, hogy a tabommal nem vagyok megelégedve, működik az rendeltetés szerűen, csak van 1-2 bosszantó hiba, és ami mondjuk azért valószínűbb, hogy telóra hamarabb főznek mint tabra.
2013. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Abba belegondoltál, hogy nem mindenki akarja szarráhekkelni a telefonját?
2013. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
aki nem akarja széthackelni a telefonját az nem fogja széthackelni
2013. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Ha annyira szar a kínai akkor miért magasztalják?

[link]

[link]

2013. febr. 28. 19:32
 20/24 A kérdező kommentje:
2013. febr. 28. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!