Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sürgősen segitség kellene!...

Sürgősen segitség kellene! Megvegyek igy a telefont?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma keptem egy ajánlatot, hogy lenne valakinek eladó egy Samsung Galaxy s3 320 euróért. Amit tudni kell róla, az,hogy telenoros és tegnap vette. Szóval ha elkérem az IMEI számát, bemegyek a Telenorba, akkor megmondják,hogy nem-e fogják letiltani a telefont, vagy hogy ki lett-e fizetve? Itt van róla egy link, szerbiai vagyok, ezért nem hiszem, hogy megértitek mi van ott, de a képeken látszik a telefon: [link]

Nekem nem tűnik klónnak, teljesen úgy néz ki, mint az eredeti, csak azt furcsálom, hogy nem irja az oldal dobozán lévő papiron a Sappire Black mellett, azt,hogy made in vietnam.



2013. febr. 28. 11:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Megvegyem* elnézést elirtam :)
2013. febr. 28. 11:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mondják meg.
2013. febr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Biztos? Mert nem rég olvastam itt,hogy ilyen esetben elárulják, hogy ki lett-e fizetve a telefon :/
2013. febr. 28. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
A szolgáltatók semmilyen információt nem fognak neked adni.
2013. febr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem érdemes így telefont venni. Egyáltalán nem biztonságos. Vaterán is panaszkodtak sokan, hogy előfizetéses telefont vettek meg, majd letiltották a telefont, mert nem fizették.

A többieknek igazuk van. A szolgáltató tényleg nem ad ki semmilyen információt, mindegy milyen adat van meg neked. Sokszor még házastárs sem intézkedhet a másik nevében (ami persze jogos), mert nem az ő nevén van a telefon.

2013. febr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha az ember megmutatja nekem a számlát amit a telefon vásárlásakor kapott? akkor úgy már nyugodt lehetek?
2013. febr. 28. 11:55
 7/7 anonim ***** válasza:
A szerződését kell megnézned. Milyen kondíciókkal vette a telefont.Csak simán kártyásan, akkor nincs semmi gond. Előfizunál már akadnak buktatók.
2013. febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!