Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok, nokia lumia...

Mit gondoltok, nokia lumia 720 vs.520?

Figyelt kérdés
az 520as nak jobb a kijelzője és az agya de a 720nak van vakuja,kisebb a kijelzője..de gorila glas védi...

2013. márc. 1. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
ha rám hallgatsz, veszel egy jó androidos telefont.
2013. márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Android bu zi :D az is még ha egy fel evig lesz divat asztan jön egy ujjabb és az lesz a jó. A nokia örrökké jó volt csak másnak fáj megvenni ra par programot,barikor üti az android operacios rendszert,ezen is lehet döltögetni meg bar-om-kodni barmikor csak ez nem kis zo-mbi kölykeknek volt kitalalva akik egesz nem csak a telefonon lognak. Szerződessel fog rá sor kerülni és amilyen andoridos telefont is vennék az usszható meg szerződessel,beszelve perssze itt az orange-ról......
2013. márc. 1. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
mind a kettőt az MWC_n mutatta be a Nokia, ezért én várnék teszteket, de én így is a 720at választanám, a jobb PureView kamera miatt.
2013. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is a 720-ast venném. De abban nincs purewiew tudtommal.


[link]

2013. márc. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem vagyok android b.uzi barátom, te vagy a telefonb.uzi, csak egy tanácsot adtam, én lesz.arom milyen telefonom van, szerintem maradj kussban csicska
2013. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
720. És nehezen értelmezhető amit írsz
2013. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lakatos kristof válasza:

EZ neked kérdés???? Ha nem számít hogy a 720 drágább akkor azt vegyél....jobb kamera,flash,nagyok kijelző(az 520 4inches van a 720 4,3...),jobbb képernyő,vezeték nélküli töltés,jobban néz ki,elülső kamera,mindenben jobb szinte...csak árban nem....ott is kb. 10-15k a különbség de megéri mert az 520ra lehet nem lesz windows phone 9 a 720ra meg biztos lesz!!!!



[link] : itt a bizonyíték.... :)

2013. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!