Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U szoftverfrissítés?

Sony Xperia U szoftverfrissítés?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem a telót, 2.3.7 androidos verzió van rajta. De mindenki azt mondja, hogy fel lehet frissíteni. Belépek a Szoftverfrissítéshez, és azt írja, hogy a legújabb rendszerem van. Tesómnak Xperia P-je van, neki egyből felajánlotta a frissítést a telefonján. Felraktam ezt a PC COmpanion valamit, jelzi is, hogy lehet frissíteni, de az Előkészítésnél mindig megakad, nyomok én minden hangerő gombot, semmi nem történik, pedig mindent úgy csinálok ahogy le van írva. Sony Update Services-sel is próbáltam már, ott se jó. St25i típusú vagy miez, és T-Mobile-os, ha ez számít valamit. És fel szeretném frissíteni, mindenképp. Valami ötlet? Köszi!

2013. márc. 2. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Jól raktad be az USB-t?

Lefele nyomod a hangerő gombot és közben rakod be az USB-t a telóba...

nekem is T-mobilos de még nem lehet frissíteni -,-'

2013. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt csinálom amit ír.. Azon gondolkoztam, az nem lehet probléma, hogy windows 7??
2013. márc. 2. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk én XP-n akadtam el T-mobileos készülékkel ugyanott, de nekem is azt kellett, hogy pont egyszerre nyomjam le a pc companionon a hangerő lefelé gombot azzal, hogy a telefonba dugom a micro usb-t. Nyomva kell tartani, amíg el nem indul, utána elengedhető.
2013. márc. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült!! :) Végülis XP-n oldottam meg, Sony Update Service -vel, lenyomtam míg kihozta a telefon tartalmának ellenőrzését vagy micsodát, bejött a zöld led alul :) Csak türelem kell hozzá és sikerül! Köszi!
2013. márc. 3. 09:21
 5/5 A kérdező kommentje:
(+1: Kikapcsoltam az AVG-t is, ha nem megy akkor próbáljátok ki vírusírtó nélkü :) )
2013. márc. 3. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!