Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile részletfizetés...

T-mobile részletfizetés feltételei?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni egy telefont, előfizuval és hitelre (0%thm). Mi kell hozzá? ~7 ezer ft havonta az előfizu és a törlesztés együtt, tehát nem nagy pénz, viszont melóm nincs (egyetem) és nem tudom, hogy mi kell ahhoz, hogy hitelre megvehessem, még nem vettem így semmit sem. Esetleg valaki tudna informálni róla? :)
2013. márc. 3. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs előfeltétele (max annyi, h 18+ legyél)
2013. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Balázs88 ***** válasza:
előző +1
2013. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát nincs ilyen hitelképesség vizsgálat vagy valami? Csak mert olvastam róla, hogy ilyeneknél előfordulhat. Mondjuk ilyen havidíj mellett nem tudom minek lenne vizsgálat. :)
2013. márc. 3. 17:51
 4/7 Balázs88 ***** válasza:

Esetleg megkérdezik mióta dolgozol, de mondhatsz bármit nem nagyon néznek utána.

Nem kérnek jövedelem igazolást se bankszámla kivonatot, csak személyes okmányokat.

Viszont ha nem fizetsz (telefont, előfizetést) mind a kettőt tilthatják, és az gáz.

2013. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszi!
2013. márc. 3. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel jár amúgy ez a tiltás? Behajtják az összeget és elveszik a telefont?
2013. máj. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Letiltják az eszközt, a kártyát és igen, behajtják a zsét.
2013. máj. 12. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!