Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lassult be a SEMC Live...

Miért lassult be a SEMC Live With Walkman telefonom amikor kb 2 hónapja tettem újra a szoftvert?

Figyelt kérdés
minden gyári nincs rootolva de viszont ez nagyon idegesítő :/

2013. márc. 6. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat...


android verzió? Miket tettél rá azóta? tárhely mennyi?

Gyorsítótárat szoktad űriteni néha stb? Millió oka lehet...

2013. márc. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sok alkalmazást pakoltál rá, amik a háttérben futnak. Tölts le egy task killert, vagy telepítsd újra ismét.

SEMC Live with walkman. 4.0.4-ről küldve.

2013. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
azóta tettem rá egy task killert és most pedig egy android assistant-ot ezekkel közösen szépen megy de még mindig akad az a gyanúm, hogy a launcherem (Apex) miatt. Amúgy ICS-m van és szoktam firssítgetni csak az a baj rohadt kevés a ram-om..
2013. márc. 21. 21:17
 4/13 anonim ***** válasza:

A baj az hogy kevés a szabad memória.. :)

Nekem kb 200-230 MB ram szabad mindig.. Még akkor is, amikor a gyári rendszert használtam. Most hogy rendszert cseréltem, egyszer volt 240 is.


Sony Lww - Real ICS r6

2013. márc. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
gondolom root-al sikerült azt a szabad ram-ot összehozni, én is gondolkodtam már rajta nehéz volt rootolni?
2013. márc. 30. 15:54
 6/13 anonim ***** válasza:

root nélkül is meg tudod oldani.. :)

milyen alkalmazásokat teleptettél rá?

2013. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hú hát enyémen minden van játékok jegyzet, stopper és hasonló alkalmazások amelyek alapok kellene legyenek és ezek nem tehetők SD-re
2013. márc. 31. 21:17
 8/13 anonim ***** válasza:

root-tal viszont igen :)

nemtudom miért félsz a rootolástól, én nem bántam meg, sőt.. ízlésem szerint alakítom telefont (gondolok itt a custom romokra). viszont ha másik rendszert nem is teszel rá, a gyári idegesítő alkalmazásokat törölni tudod, ami értékes MB-okat jelenthet a belső tárhelyen illetve jó pár szabad MB Ramot :)

2013. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen a custom rom-ok nagyon csábítanak. Na meg a plusz megák stb..És már nem félek a rootlástól sőt meg akarom tanulni.
2013. ápr. 2. 12:03
 10/13 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Ha kérdésed van, írj rám nyugodtan.. Segítek! :)

2013. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!