Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit fizet nektek a Sony?

Mennyit fizet nektek a Sony?

Figyelt kérdés
Csak mert ha sokat, lehet én is megtoldanám a fizetésem egy kis szponzorációval! :D
2013. márc. 7. 19:53
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
És akkor talán vehetnék én is egy Tipo-t!
2013. márc. 7. 19:57
 2/21 anonim ***** válasza:
Miért szerinted aki itt a Sonyt ajánlja az pénzt kap a Sonytól?
2013. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Bambusz1 biztosan :) Soha nem tud érveket írni, csak "FÉNYÉVEKKEl JOBB"
2013. márc. 7. 20:11
 4/21 anonim ***** válasza:
35%

hábé, ismét egyetértek veled, mint sok válaszodat olvasva :D

ok, jó, jó a sony, de már annyira istenítik, hogy nem igaz :DDD

2013. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Biztos Sony fan. :)
2013. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Odáig rendben is lenne, hogy vannak jó Sony telefonok,(bár az összes kijelzőjük színvonal alatti szerintem)de azért választhat az ember esetleg mást is. Nem mindenkinek elég az 5,5 giga például. Nem mindenkinek elég az 512 mega RAM stb.


De főleg a kijelző az ami szerintem egészen kiábrándító. Az összesnél. Aztán ugye a híres P. Beépített 1305 mAh-s akksi? Ne vicceljenek már...

2013. márc. 7. 20:26
 7/21 anonim ***** válasza:
57%

Egyszerűen azért van folyton Sony ajánlgatva, mert abban az árkategóriában, amiért általában telefon akarnak venni az emberek csak a Sony tud jó telefont lerakni az asztalra.


Egyik árkategória az a 25-30 ezer. Ennyiért van az Xperia tipo, és még esetleg Galaxy Mini 2, ami egyértelműen szarabb nála.

Ezután 40-50 ezerért Xperia U vagy sola-n kívül mi más van? Semmi. Oké, hogy nem bővíthető az U, annak ott a sola. Lehet az sem tökéletes, de ennyi pénzért ne is várjunk 150 magos atomerőművet.

Ezután 60-70-ért csak Xperia P jöhet szóba, egyszerűen nincs más alternatíva, többi gyártó több pénzért adja ki a szarabb telefonokat.


100 felett pl. alig ajánl valaki Sony-t, mivel ott tényleg SGS3 meg HTC One X és társai jöhetnek szóba.

2013. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Áruld már el nekem,hogy miben jobb a Tipo a Mini2-nél? Erre még senki nem adott normális érveket.
2013. márc. 7. 21:20
 9/21 anonim ***** válasza:
54%
Hábé egyszerű a válasz:a Sony fényévekkel jobb:D:D:D De csak ennyit tudnak hajtogatni normális ész érveket már nem tudnak mondani.És hogy miért?Talán azért mert a Sony eddig is le volt maradva Samsungtól és ezután is le lesz.Vannak jó telóik nem azt mondom de valahogy a Samsung jobban érti ezt a telefonosdit.(azért azt én is elismeren hogy a több mint 2 éves telókat már nem kéne 50k-ért adni)
2013. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az egy dolog, hogy a Sony nagyon helyben van a piacon az utóbbi két évben. Viszont ne feledjük, hogy ő az a gyártó, aki sokkal komolyabb tudású készüléket kínál a többi gyártó kütyüinél azonos árkategória mellett.
2013. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!