Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?...

Milyen telefont ajánlotok? Jelenleg lg optimus 3D-m van. Le szeretném cserélni.

Figyelt kérdés
Ami szàmit hogy jol birja az aksija és nagy de lapos legyen. Ha valakinek negativ vélemény van valamelyik telefonrol azt is szivesen vàrom! :)

2013. márc. 8. 00:05
1 2
 11/20 Balázs88 ***** válasza:

#10 Te nem tudod miről beszélsz!

Mért lenne másolat??? :@ ezzel a hozzászólással eléggé leégetted magad :DDD

1. Az Optimus G egy kiváló telefon.

2. Nem Samsung utánzat egyáltalán!

3. Látszik mennyire vagy otthon a témában.


Először nézzél szét aztán okoskodj!


[link]


Amiről te beszélsz az a G pro -.- amúgy volt már telefon hasonlóság Samsung részről is de nem azért.

2013. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!s3 lett! :)
2013. márc. 9. 18:14
 13/20 anonim ***** válasza:

#11

Tudom, hogy miről beszélek, csak annyira beleéled magad az egészben, hogy nem látod, hogy mit írsz.

Miért égetném le magam 1 névnélküli oldalon? :)

Azt sem tudják, hogy ki vagyok.. Így körülbelül a pofádat is lesz@rom.

A Samsung mindig ezzel a középen elhelyezett gombbal jött.

Így nem értem, hogy hogy másolhatta volna az LG a Samut..?

Igen.. a G Pro-val kevertem. De attól függetlenül, még szoftveresen eléggé hasonlít a Samsung felületére.

Annak kiváló telefon, aki nem akar friss rendszert.

Miez a számozgatás? Tanuljad csak.. nem árt 1 kis ismétlés sosem. :)

Otthon vagyok épp, de nem értem az összefüggést. Én még 1 G Pro-ra sem cserélném a Note 2-m az akkuidő miatt.


De mondok mást:

Haverom most vett 1 Xperia S-t, hogy ő majd játszik rajta, meg minden, és a végén nagyot csalódott benne, hogy az ő telefonja is csak a félnaposok közé tartozik, mert 1 délelőtt alatt simán lemerül. Én meg ugyanannyi használattal röhögve kibírom szinte.

A mostani telefonoknak az a baja, hogy kicsi akkut pakolnak bele, holott jóval többet kellene, mert a hardver eléggé energiaigényes.

2013. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Balázs88 ***** válasza:

Hülyeséget írtál és ennyi.

Az Lg kezelőfelülete meg jobb mint a sz@r Samsungod kezelő felülete.

Aksiba meg erősebb is. Ennyi

Nem érdekel a szövegelésed, légy boldog a telefonoddal, nem kell fikázni olyat ami ugyan olyan jó vagy még jobb is.

2013. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Emberek ***** válasza:

#11!

Hiába kellene a mai okostelefonokba jobb akksi, nem tudnak olyan jó gyártani. Az akkumlátorok nem fejlődtek anyit az évek alatt, mint a telefonok. Az eddig általam látott legjobb akkumlátor, egy 4000 mAh-s volt, egy Samsung Galaxy TAB vasban. Azóta én nem tudok jobb teljesítményűről.

Üdvözletem

2013. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Balázs88:

Ja, hogy te még mindig leragadtál itt? :D Attól, hogy azt vetted, még nem az én hibám. Ha neked az AnTuTu már akár 1000ponttal is többet mutat, akkor az már űberkirálybrutálnak számít, vagymi? Oké, aláírom, hogy többet érsz el benne, de attól még nem lesz szebb a játékod. Szóval semmit nem ér az a kis + dolog. Nekem az akku fontosabb volt anno, meg a szoftveres újítások, mint az az 1000pont. Én röhögve kibírok 1 napot, amíg te többször töltöd akár 1 nap, és sajnos ezt hivatalosan le is tesztelték. Szóval, hiába véded, szoftveresen mindig is el lesz maradva az LG, mivel ezt ők is bevallották, hogy a szoftverfrissítés nem az erősségük. Felőlem örülj annak az 1000pontodnak nyugodtan. :)

2013. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Balázs88 ***** válasza:

Nem ragadtam le sehol, én nem is az Antutu pontszámokról beszéltem, de mind1.

A G Pro ba 3140mhA-s aksi van míg a te Samsungodba 3100mhA-s ez nem különbség, csak nem értem hogy honnan veszed hogy nem bír ki egy napot a G Pro. Még hivatalosan nem is tesztelték a készüléket, de biztos bír annyit mint a tied.

A G-t meg ne hasonlítsd a Samsunghoz mivel nem akkora aksi van benne,

meg a Sony xperia S-t se kell felhozni mert abba csa 1750mhA-s aksi van ha jól emlékszem.

2013. márc. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Balázs88 ***** válasza:

#15

Tablet pc ben vannak sokkal nagyobb aksik is.

2013. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Tessék.. itt 1 battery test.

Egyedül a Talk Time-ban jobb akkuilag a G Pro. A többiben csúnyán alulmarad.

Az optimalizáláson sokminden múlik, szóval valószínűleg az LG nem tette ezt.

A G-t is bármikor ide sorolhatjuk, főleg, hogy van konkurens Samsung készülék is. Ez a Samsungozásod jellemzett téged, és valószínűleg utálod valamiért.. Hm. Én sem LG-zek, bár nem értem, hogy mi ebben a jó.. :D

Ott az S3, abban nagyobb akku van, de biztos azt hozod fel, hogy ne hasonlítgassuk, mert abban amoled van...

[link]

2013. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Balázs88 ***** válasza:

Legyél boldog a készülékeddel. Nem szeretem a Samsungot ez van.

Ha elmarad aksiba engem az se zavar mert attól még másba jobb. Mostanit is töltöm naponta és nem zavar, úgy mint másokat sem.

A G is meg a G pro is jó készülék. Nem a legjobb gyártó az LG az tény, de mostanában elég jó telefonokat dob piacra.

Te használd a Note-ot ha neked az jó, de az se csúcs mindenben, ennyi. Én maradok a többi gyártónál.

2013. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!