Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Live With...

Sony Ericsson Live With Walkmanról, Sony Ericsson Xperia Proról, Sony Xperia J-ről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Lehetőleg csak azok válaszoljanak,akiknek van,volt,vagy használta már.Ezek a telefonok érdekelnek.

Ezek alapján kerestem:

-1 Ghz armv7 processzor

-Minimum 5 megapixeles kamera

-előlapi kamera

-Ne legyen túl drága

-Sony vagy Sony Ericsson legyen


Dolgok,amik miatt választottam a(z)...


Live With Walkman-t: olcsó,megfelelő processzora van,jó kamerája van,szép,jó rajta zenét hallgatni,szép fiatalos kinézet,-gyárilag gingerbread(van hozzá frissítés,de nem nagyon értek ahhoz,és állítólag rossz is)


Xperia Pro-t: qwerty billentyűzet,kiváló kamera,megfelelő proceszor,nagy,szép kijelző,-nekem nem nagyon tetszik a szappantartó formája,-gyárilag gingerbread


Xperia J:+Nagy,+jó akkumulátora van,+szép kijelző,-Régi,lassú processzor,-(most még) drága



Samsung Galaxy Y-m van,de nagyot csalódtam benne :/ Ezért nemsokára váltanék.


Más telefonok nem érdekelnek!(Legalábbis amiket ismerek,azok nem)



2013. márc. 8. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Az xperia j kilőve, Te magad írtad le, hogy miért. Én hapozás nélkül rámennék a Pro-ra, a Motorola Milestone 3 után ez a legjobb qwerty-s telefon.
2013. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon jó telefon a Pro.A Live With Walkmanról mi a véleményetek,tapasztalatitok?
2013. márc. 8. 16:21
 3/6 anonim válasza:
A live with walkmant választanám mert nagyon gyors telefon 1x se tudtam akadásra bírni (pedig brobáltam menübe össze vissza huzogatás egyik appból a másikba léptem,zene elinditása rögtön...stb) mellesleg a dupla hangszórón nagyon szépen és hangosan szólnak a zenék+ ott az xLOUD™ ami még rá rak egy lapáttal a hangeröre!
2013. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. márc. 8. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Pro, de én inkább ennyiért egy Xperia Sola-t vennék, az már dupla magos procivan van felszerelve, ezért jobb mindháromnál.
2013. márc. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem egy kategória! A fizikai billentyűzettel a Pro egyedülálló kategória, nyilván nem arra van kitalálva, hogy filmet nézz, vagy HD játékokat játssz (bár megyjegyzem, megteheted).
2013. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!