Váltsak apple-re?

Figyelt kérdés
Tönkre ment az s2-m , és úgy gondoltam ideje lenne kipróbálni az iphone 4s-t. Elegem lett az android folyamatos fagyásából, a háttérből beleégett néhány dolog a kijelzőbe, és baromira melegedett, ami meglehetősen zavart. Érdemes lenne kiadni egy i4s-re? Mit gondoltok?
2013. márc. 9. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem szar az iPhone, de hülye okok miatt nem cserélnék arra.

Beégés az AMOLED kijelzőnek köszönhető, vegyél egy normális telefont, amibe nem AMOLED van (meg úgy tudom az újabb telefonoknál, pl. SGS3 már nem gond a beégés).

Folyamatos fagyás mondjuk szerintem neked köszönhető, milliószor gyengébb telefonom van, mint az SGS2, és sosem fagy le, nem nagyon gondolkozik, szóval ez nem az Android hibája.

Meg ma már amúgy is még stabilabb, gyorsabb és jobb az Android.


De tőlem cserélhetsz iPhone 4S-re, végülis kb ugyanazt tudja, csak drágábban.

2013. márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
még akár iPhone 4-et is vehetsz. kamera felbontásán kívül hozza azt a szintet, mint az S2, csak stabilabb az iOS, nekem 1x sikerült a másfél év alatt lefagyasztanom, azt is jailbreak után egy rossz tweak-el. a tiszta iOS még sose fagyott le nekem.
2013. márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok a sok iBalf**znak.

Nem szar az iOS, nem is írtam sehol azt, akkor mégis miért csak 17%-ban hasznos a válaszom? Ja, mert nem azt írtam, hogy az Android fos, válts iPhone-ra?

2013. márc. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne válts.Ha másik telót akarsz venni akkor Sams.Galaxy SIII,Sony Xperia Z,HTC One X vagy LG Nexus 4 közül válogass.Egyrészt olcsóbban hozzájuk lehet jutni mint egy iPhone-hoz másrészt meg többet is tudnak.
2013. márc. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lehet, hogy olcsóbb az xperia z, meg sony sokkal jobban optimalizálja a romokat, mint a samsung, de az még közel sem biztos,hogy nem fagy meg ugyanúgy. ha mégis, akkor meg körülbelül ugyanott van, csak elmondhatja, hogy van egy nagyobb, jobb felbontású kijelzője meg erősebb hardverje, és akkor benchmark eredménnyel tud dicsekedni. többet akkor sem tud, mint az iPhone, sőt konkrétan az S2-nél se tud többet...csak papíron.
2013. márc. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
iPhone 4S a best!! :)) az más kérdés h baromi drága, de megéri!!
2013. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha valóban fontos az hogy stabilan és megbízhatóan fusson a telefon akkor iPhone. Valóban elég drága de ebben az iPhone verhetetlen. Nekem a 3GS-emet talán félévente egyszer sikerül beakasztani (akkor is azért mert 30-40 alkalmazás van a háttérben, és nekiállok játszani valami komolyabb játékkal pl.: Asphalt 7, Infinity Blade) mondjuk még ilyenkor sem omlik össze teljesen, max fél percre befagy XD
2013. márc. 10. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kérdem az Apple-eseket. Valóban megéri kiadni egy 4s-re? Stabil rendszer, jó anyagfelhasználás, ugyanakkor kompatibilitási problémák, és drága alkalmazások a store-ban. Ti hogy érzitek? Esetleg megváltozna a szemléletem, ha már tulaj lennék?
2013. márc. 10. 09:35
 9/11 anonim ***** válasza:
nagyon meg éri!!!! DRÁGA, DE JÓ. nagyon JÓ és sokáig ki tart, nem olyan mint a nyomi samsung telók h másfél év után tönkremennek.
2013. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kompatibilitási problémák alatt mit értesz? Egyébként egyáltalán nem drágák a store-ban az alkalmazások. Amiket én megveszek 1 euronál nem szoktak többe kerülni (Angry Birds, Infinity Blade, Asphalt, ilyesmik) . Az úgynevezett "csúcs" alkalmazások szoktak 4-5 euroba kerülni (GTA 3, GTA Vice City, és hasonló ilyen felső kategóriás játékok) illetve a komolyabb üzleti programok vannak még ilyen árakban. Illetve nagyon gyakran vannak leértékelések, és minden nap van 9-11 alkalmazás amit 24 órára ingyenessé tesznek teljesen véletlenszerűen. Ha meg nem akarsz kiadni érte pénzt akkor jailbreakeled.


Akárhogy nézem, akármilyen telefont nyomkodtam eddig, csak az iPhone-nál volt az hogy nekem hosszú távon az ára ellenére is megéri. (pedig nem egy telefont teszteltem, részben ez volt a munkám egy ideig) Nekem egy iPhone 3GS-em van. három és fél éves telefon, és még megkapta a legújabb hivatalos szoftverfrissítést. Valamint mostanság kezdtek bejönni azok a nagyon komoly játékok amik sajnos már nem indulnak el rajta. Pl: Die Hard, Real Racing 3. Igazából ezt egyik telefon sem mondhatja el magáról hogy egy három és fél éve kiadott készülékre még kiad szoftverfrissítést és olyan alkalmazásokat készít amik simán elindulnak rajta.

2013. márc. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!