Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kezdek kiábrándulni az Apple-b...

Kezdek kiábrándulni az Apple-ből. Csak én érzek így vagy mások is? Váltsak inkább Androidra?

Figyelt kérdés

Árakat emelnek, most olvasom, hogy az AppStore-os alkalmazások ára is felment 0.79-ről 0.89 euróra. Angliában és az Államokban az új iPad mini kiszállítását a Store november 2-re írta még az elején, Magyarországon már rögtön 2 hetet írt. iPhone 5-öt egyetlen európai Store-ban sem lehet kapni, Magyarországon is olyan ritka, mint a fehér holló. A Mountain Lion operációs rendszert is sikeresen elszúrták, hiszen a MacBook-ok a szokásos 7-8 óra helyett maximum 2-3 órát bírnak, amire update-ekkel ígértek javításokat. Azóta is javítják.


Komolyan elgondolkodtam az Android platformon és a visszatérésen a Windows-ra. Mikor az Apple ellenes haverok mondják, hogy Androidon ingyen van csomó app, ami nekem 4-5 euróba kerül, vagy hogy a Google Maps offline módban is megy, akkor néha kicsit elegem van, hogy miért is fizetek én ki ennyi pénzt.


Szerintetek váltsak Apple-ről? Már 2011 májusa óta van iPhone-om, iMac-em idén január óta.


Ja, azt elfelejtettem megemlíteni, hogy mostanra már ötödször kell cseréltetnem az iPhone 4S-emet, mert mindig valamilyen gyári hibával dobták hozzám a telefonokat. Természetesen a saját költségemen kell felküldenem futárral a telefont, meg a visszautat is én állom. Mindez egy 192.990 Ft-os telefonnál. Szánalom. A külföldi Apple Store-okban azonnal cserélik a telót, itt egy hetet kell várnom, sőt kint cserekészüléket is kapok. Itt ló... a se...mbe.


2012. okt. 27. 13:12
 1/8 anonim válasza:
26%
szia, nekm is iPhonom van, csak nekem 3GS8GB és nekem nagyon jól bírja, ha tudnád h hányszor ejtettem le...és tavaly karácsony óta meg van és nincs semmi baja, hát szerintem ne cseréld le, ha megtetszik egy másik teló, hát felőlem vedd meg, de az is elfog romolni szerintem 1 éven belül...meg mondtad h ugye mennyi pénzbe kerül, az is pénzbe kerül ha veszel új telefont, mg örülj h van 1 iPhonod, más meg arról ábrándozik...
2012. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Az előző válaszoló egy igazi madár. :(

Szerintem add el amennyit érhet még az a telefon, és vegyél egy erősebb HTC-t, esetleg az új Samsung Galaxyt. 100x jobban jársz. Az idiótáknak persze,hogy nem megy tönkre az Iphone, a tükörben pózolás, nem terheli a telefont. :D

2012. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem az Apple a szar, hanem magyarország!
2012. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Én sosem szerettem az Apple-t, lehúzás az egész. Egy IMac-ban olyan hardverek vannak olyan pénzekért, amin én már röhögni sem tudok. Az Iphone is a 40k-s gyártási költségével egy vicckategória...
2012. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

'Az Iphone is a 40k-s gyártási költségével egy vicckategória...'

Inkább az vicc kategória, hogy milyen hülye vagy... Az Apple-nél szerinted ingyen dolgozik a többezer ember az iPhone-on???

2012. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem még iPhone 3-mam volt idén cseréltem le egy HTC titan-ra. De amig még meg volt nem volt semmi bajom vele csak egy kicsit lelasult meg az akuja se volt a régi. Nem volt pénzem 4S-re így inkább vettem egy HTC Titant és nagyon megvagyok elégedve a Windows Phone-al.
2012. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen úgy érzek ahogy te.

Magas árak, drága appok, egyre szimplább, átlagosabb termékek, minimális innováció, beskatulyázott design, stb.

Kezdem kicsit megunni az iOS felépítését. Tényleg a legletisztultabb és egyszerűbb mobil op rendszer, viszont mint egy geek, szeretem a változatosságot, és az ilyen kb az anyukámnak való.

Fejlesztések lassúak, már már olyan érzésem van hogy direkt visszatartják a dolgokat.


Azt hiszem, pár év múlva a windows 8 és a Lumniák akkori alteregójára váltok.


Emberek! Azért nem szörnyű hogy egy Apple fanboy úgy véli hogy már a Microsoftban is több az innováció és a lehetőség?? :DDD

2012. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Add el az iphonet és vegyél egy xperia arc-ot
2012. okt. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!