Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia S vagy T?

Sony xperia S vagy T?

Figyelt kérdés
Amit használni fogok rajta: kamera, videó használata, zene lejátszás, film nézés, internet. Megéri e az egyel nagyobb kategóriájú T-t választanom vagy egy átlag felhasználó számára teljesen jó az S-is? Valamint 2 év múlva mennyire lesz elavult a telefon.

2013. márc. 9. 15:16
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:

hardverileg a T jobb de amire neked kell ahhoz elég egy ion is.

az ion harverileg egyezik az S-el viszont nem 4,3 hanem 4,55 inch es a kijelzője,szintén HD felbontás.

szóval ha filmet is akarsz nézni akkor inkább azt válaszd.

kameráját tekintve pedig az ion szebb képet készít mint az S.

erről tesztet is találhatsz neten.

2013. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a T helyett az Cperia V-t vedd. Ugyan azt tudja, csak por és vízálló, és ugyan annyiba kerül.

És két év múlva még jó lesz.

2013. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 dirtboy ***** válasza:

igazából nem teljesen ugyan azt tudja a v mint a t mert ha megnézed a Benchmark teszteket akkor kiderül hogy mindenben felülmúlja a V a T hiába hasonlóak a hardverek.

szóval a V szerintem is jó választás lehet.

2013. márc. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 dirtboy ***** válasza:
/felülmúlja a V a T-t hiába has..../
2013. márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És az "S" az elavult lesz 2 év múlva?
2013. márc. 10. 14:05
 6/12 dirtboy ***** válasza:

addigra már lehet de ettől függetlenül még jó telefon lesz mert a mostani tudása nem fog kárba veszni.

bár 2-3év múlva úgy veszel másikat majd,ezek telefonok nem nagyon bírják sokáig,ha más nem akkor az akisja hal meg.

2év múlva már túl lesz a 600adik töltésen is de valószínű a 700at is eléri attól függ mennyire használod.

2013. márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de akkor ugyan ez igaz a "T"re is nem? és az "S"nek cserélhető az aksija... Valószínű két év múlva új telefonom lesz, de én szoktam arra is gondolni hogy mennyire lehet majd eladni...
2013. márc. 10. 14:26
 8/12 dirtboy ***** válasza:
az S nek nem cserélhető az aksija tudomásom szerint.
2013. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen igazad van tényleg, összekevertem. :)
2013. márc. 10. 14:40
 10/12 dirtboy ***** válasza:

tényleg egyébként csak sony jöhet szóba?

csak mert videó lejátszás ,filmezés van a legfőbb kritériumaid közt szóval gondolom igényes vagy arra amit látsz.

így hát jobb lenne egy nem tft kijelzős mobil hanem egy IPS es.

szebb színek,jobb betekintési szög,feketébb fekete szóval szebb képet ad mint sonynál használt TFT.

na nem mintha a sonynál rossz lenne a kép mert szép képet ad az S is /havernak az van/ csak mondom hogy van attól jobb is ha netán érdekelne.

2013. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!