Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Sony...

Pachenkoooo kérdése:

Melyiket válasszam? Sony xperia s vagy HTC one x?

Figyelt kérdés

A két megnevezett készülék között vacillálok... Szeretem a sony-t, de most el tudom cserélni egy HTC-re. Tapasztalatok érdekelnének. Tartsam meg a sony-t, vagy cseréljem le HTC-re?

Olyanok szóljanak hozzá, akik tudják mit beszélnek, értenek hozzá, esetleg rendelkeznek a két készülékről tapasztalattal, illetve érdemi információval.


2013. márc. 8. 23:07
 1/3 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ha gyári kezelőfelülettel dolgozol, akkor a HTC-vel jobban jársz. Sokkal minőségibb érzést kelt, ami azért érthető, merthát a készülékház a sokkal komolyabb is, a kijelzője sokkal szebb, hardveresen erősebb, és nem hasonlít hozzá másik 50 HTC telefon, mint újonnan a Sonyk esetében. A kamera 8 megapixeles létére semmivel nem gyengébb. Nézzük a másik oldalt: ha fontos, hogy a beépített hangszóró tisztán és hangosan szóljon, a Sony a nyerő. A HTC telefonok sajnos e téren elég gyengék, a Sony meg az egyik legjobb. Összességében az én véleményem az, hogy ha nincs rosszabb állapotban a tiédnél, cseréld el, DE GYORSAN!!!
2013. márc. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jobb a One X, viszont drágább is, mint a Sony, szóval gondolom csere+ráfizetés, úgy meg nem biztos, hogy megéri.
2013. márc. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 2.-al.

Ha rá is kell fizetned, akkor legfeljebb 10-15000-et fizess, annál többet nem ér.

2013. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!