Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia S vagy T?

Sony xperia S vagy T?

Figyelt kérdés
Amit használni fogok rajta: kamera, videó használata, zene lejátszás, film nézés, internet. Megéri e az egyel nagyobb kategóriájú T-t választanom vagy egy átlag felhasználó számára teljesen jó az S-is? Valamint 2 év múlva mennyire lesz elavult a telefon.

2013. márc. 9. 15:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
te melyiket ajánlanád? egyébként nem csak sony jöhet szóba csak szerintem elég jó telefon..
2013. márc. 10. 23:42
 12/12 dirtboy ***** válasza:

a sonykat én is szeretem,azt akartam venni sokáig,köztük a T-t is szerettem volna de volt ami nem tetszett benne így elvetettem.

jelenleg és szerintem végleges lesz már hogy lg optimus g a kiszemelt,őt akarom.

nekem is kb ezek a fontosak mint neked bár filmnézésre nem hiszem hogy használom majd arra ott a led tvém.

a g ben minden megvan aminek lenni kell,erős hardver,jó kijelző méret és jó kijelző technológia és az ára is kedvezőbb mint az ilyen hardverekkel szerelt xperia z nek pl.


kérdésedre térve

a t től nem sokkal drágább de jobb a nexus 4.


amivel jobb a nexus4 a t től:

-GPU /grafikus gyorsító/ adreno 225helyett adreno 320 /ez a jelenlegi legjobb/

-1024helyett 2048mb ram

-4,5helyett 4,7 colos kijelző

-kapacitív tft helyett kapacitív true HD IPS Plus kijelző

-elő lapi kamera 1 helyett 1,3mpx

-a T nél a kijelző alján helyezkednek el a gombok nem a kijelző alatt mint sok más telefonnál koztük a nexus 4nél is.


hátránya a nexus 4nek a t vel szemben

-belső memória nem bővíthető 16gb

-13 helyett 8mpx hátlapi kamera

-telefon mérete kicsit nagyobb

2013. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!