Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont éri jobban...

Milyen telefont éri jobban meg venni, androidos vagy windows phone?

Figyelt kérdés
Én egyenlőre Windows Phone 8s by HTC telefont szerettem volna de kicsit kezdem úgy érezni hogy Androidot jobban megérné. Főként játszani szeretnék telefonon, de azért Wi-Fi meg ilyeneket is szeretnék hogy legyen rajta, tehát jó legyen és lehessen rajta normális játékokkal játszani úgy hogy ne akadozzon. A kérdést lehet hogy kicsit furcsán fogalmaztam meg, bocsi :D. Ja és még a fotó minősége is jó lehetne, pl 5 megapixel, az elég jó szerintem.

2013. márc. 9. 21:13
 1/5 A kérdező kommentje:
És jó lenne a nagyobb kijelző, kérlek ajánljatok telefonokat, és a kérdésre is válaszoljatok, légyszíves, köszönöm előre is!
2013. márc. 9. 21:19
 2/5 anonim ***** válasza:

max mennyiért?

mert ez elég fontos


egyébként meg lehetne vitatkozni, h melyik a jobb op.rendszer, mind a 2nek megvan az előnye, meg a hátránya

azt az op.rendszert válaszd, amelyik neked jobban bejön. Menj el egy boltba, és próbálgasd, mert mi nem tudjuk megmondani, hogy 1) melyik a jobb 2) melyik tetszik neked jobban

2013. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát az ár max. 60 ezer. Voltam a bátyámmal West End-ben ott direkt bementünk boltokba, próbálgattam a Windows Phone-okat és nekem azok tetszenek jobban, de nem igazán tudom hogy milyen játékok mennek rajta. Mert pl. egy Androidon megy a GTA Vice City (csak példának mondtam, de végülis ilyen játékokkal szeretnék játszani) és nem tudom hogy a Windows Phone-on megy-e... Meg az is kicsit visszahúzott a Windows Phone-ról hogy kevés az a memória ( a HTC 8s-en) ahova játékokat lehet telepíteni. Köszönöm hogy válaszoltál! :D Ha az Android mellet döntök, te milyen telefont ajánlanál? Amik jók lennének az az hogy legyen közepes vagy aránylag nagy kijelzőjű, jó a kameraminőség, és ne akadozzanak a játékok, meg maga a telefon sem. Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 9. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:

androidban max 60-ért az xperia sola, vagy kicsit többért az xperia p (nemtom pontosan mennyi)

wp-ban nem tudok nyilatkozni, nem ismerem annyira, mert nem tetszik a kezelő felülete...

2013. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Utánanézek mind a kettő telefonnak!:D
2013. márc. 9. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!