Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2013-ban már lehetséges ez?

2013-ban már lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ZTE Kis-t nagyon meg vagyok vele elégedve de lenne egy kérdésem:

Kevés benne a belső tárhely 150 Mb amit persze lehet bővíteni SD-vel de akkor is foglalnak az apk-k valamennyit.

Már gyárilag úgy kapcsoltam be h 150 MB-ból 35 MB volt szabad a többit lefoglalják az értelmetlen gyárilag rá tett programok amelyeket nem tudok törölni.

Van e olyan program amivel letudom törölni a gyári progikat ? (értelmetlen progikat+ arra gondoltam h pl: a facebookot is letörlöm majd utána letöltöm és akkor már áttudom helyezni sd-re) Egyszerűbbre gondoltam mert pl rootolás meg ilyenek nem tudom mi fán terem és a garancia végett sem akarnám ezt..

Van-e olyan apk amivel bővíteni tudom a belső tárhelyet pl az sd-ből hozzácsapok még 300BM-ot ? (ha nincs akkor miért nincs? :D )



2013. márc. 9. 22:34
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]

erről mi a véleményetek ? nem tűnik bonyolultnak ....és ha pl ezt végig csinálnám a garancia elveszne-e?

2013. márc. 9. 22:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Rootolás nélkül ezek nagyon nem fognak menni.
2013. márc. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Frissítve: A cikkből sajnos kimaradt, de a művelethez rootolt telefonra van szükség (néha még az sem elég).


Ha nem tudsz,mersz rootolni akkor csak egy jobb telefon vásárlás marad. Egy olcsó android csak ennyit tud.

2013. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hirtelen körbenéztem és azt írják h a rootolással nem veszik el a garancia ..ha ez így van akkor beletanulok ebbe a rotoolásos dologba :D jó leírások vannak a neten
2013. márc. 9. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Rootolással elveszik. Akkor nem ha úgy romlik el hogy még vissza tudod csinálni előtte.
2013. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már rootolod akkor szerintem sokkal egyszerűbb ha titanium backuppal vagy root uninstallerrel kezded kigyomlálni a fölösleges alkalmazásokat. Az egyszerűbb mint ezzel a leírással.

És vigyáz, hogy mit törölsz.

2013. márc. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Beviz Elek ***** válasza:

Ha olyat szedsz le amit nem kèna, akkor ùjra kell hùzd a romot ès kezdheted elölröl.

Belsö memória: rootolt teló kell. Megosztod a memkàrtyàd, kb 500mb ext2 formàumban ès a többi 2giga alatt fat, fölötte fat32. Utàna lekapod playrölaz a2sd froyo nevü apk-t, beàllìtod hogy sd-re rakja, ès sokkal több helyed marad.

2013. márc. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!