Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi idő alatt lehet hozzász...

Mennyi idő alatt lehet hozzászokni az "agybadugós" füleshez?

Figyelt kérdés
Most tegnap vettem ilyet először, és még elég fura.. rossz bedugni, ha bent van, már nem rossz, csak olyan mintha bedugult volna a fülem, szóval elég szokatlan xD mennyi ideig lesz még ilyen fura érzés?
2013. márc. 10. 15:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
Lehet kapni normálisabb (és szerintem sokkal jobb) régi fajta fülbedugót. Keress olyat. Engem kifejezetten irritál az a fajta, amelyikhez, Te épp hozzá akarsz szokni.
2013. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hét alatt szerintem bőven meg lehet szokni, és sokkal jobb mint a hagyományos, mert jobban szűri a a zajokat, szerintem kényelmesebb is.
2013. márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jólvan :D igazából reménykedek, mert pl az első szemüvegemet megkaptam, 1 hétig ki nem állhattam, letéptem volna a fejemről legszívesebben, de megszoktam :D ugyanez a lábujjközös papuccsal xDD szóval csak megszokom ezt is :D mert amúgy tetszik hogy nem kell olyan hangosan üvöltenie, hogy halljam normálisan a zenét :D
2013. márc. 10. 15:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 2nap alatt hozzászoktam anno
2013. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Emlékszek nekem is szörnyű volt pár napig. Azóta már imádom.:D
2013. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Először nekem is mindig kiesett, meg idegesített, de kb mire a boltból hazaértem busszal addigra megszoktam ez max 1 óra volt és már fel sem tűnik, ha berakom...
2013. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát látom akkor ez elég változó :D remélem hozzászokok :D
2013. márc. 10. 17:17
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
mintha saját magam kérdését olvasnám:DD.. én is tegnap vettem agybadugós fülest, és engem is idegesít, de már tegnap óta azon hallgatok zenét, és kezdem megszokni:D és szintén így voltam az ujjas papuccsal meg a szemüvegemmel is anno :D:D:D kajak mintha magamat olvasnám:D:DD
2013. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az komoly :DD hát én is igyekszem azon hallgatni zenét, de itthon azért mégiscsak csábítóbb a kényelmes fejhallgatóm :D mintha egy bőrfotelbe ülnék egy sámli után, olyan érzés ez, az agybadugós után :DDD
2013. márc. 10. 19:55
 10/11 anonim ***** válasza:
19:02-es vagyok . hát igen, a bőrfotel sámli hatás nekem is megvolt:D és még egy kicsit meg is van:D de majd hozzászoksz:D
2013. márc. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!