Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
50e alatt lehetőleg, nőnek, nem kell h baziokos legyen, de az alapvetőket tudja! Előre is köszi az értelmes válaszokat! :)
2013. márc. 10. 17:36
 1/8 Turismo válasza:
Sony Xperia Tipo :) Aranyos telefon és az alapvető dolgokat nagyon is tudja, amire egy telefonnak szüksége van! :) Én biztos, hogy olyat vennék :)
2013. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az sony xperiák azok jók? Mert eddig csak samsungom volt! Ja és ez a tipo mennyibe fáj?
2013. márc. 10. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Xperia u inkább. Vagy Galaxy S Advance.
2013. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vagy Samsung Galaxy mini 2, ugyanaz kb. mint a tipo. Nézd meg melyik szimpibb. Egyik se erőmű, de korrekt kis készülékek.

Én mini 2-t vettem, 12-13 ezer a t-mobilenál mozaik xs díjcsomagban, a tipo áráról annyit tudok, hogy ebben a csomagban kétszer annyiba kerül mint a mini :DD

2013. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Sony Xperia teló megfelelő lenne :) Nem tudom pontosan melyik, nekem Sony Ericsson Xperia mini prom van, nagyon szeretem rajta a fizikai billentyűzetet, semmi problémám nem volt még vele, csak egy két szokásos androidos bug, ami mindenkinél előfordul. :)
2013. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! :) A mini 2-t már én is nézegettem meg tetszik is. :) De ez az advance jobban tetszik :DD Még nem hallottam róla de így kinézetre jobb. A tudása miben másabb a mini 2-től? Az xperia U az nekem nagyon kocka.. :/ Nem tetszenek ezek a nagyon kockás telefonok. :)
2013. márc. 11. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennyiért magasan a legjobb az Xperia U vagy az Xperia Sola.

Minden téren sokkal jobbak a mini2-nél.

Az s aevance árán meg inkább egy Xperia P-t vegyél, az minden téren jobb nála.

2013. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha csak anyni kell hogy "az alapokat tudja", nem kell szerintem Sola vagy U :DD nyilván jobbak azok, de a célnak szerintem legjobban egy Mini 2 vagy Xperia Tipo felelne meg :D ezek kis kompakt cuccok, a legdurvább játékokat és full hd videókat természetesen nem bírják, de sms-re, telefonálásra, netezgetésre, "könnyedebb" játékokra ezek is jók :)
2013. márc. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!