Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek működne a dolog?...

Skrillex_Roland kérdése:

Szerintetek működne a dolog? A többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy galaxy s3-as telóm.Tavaly júniusban vettem azaz már9 hónapos.Értéke kb 70-80ezer.T-mobile-nál vettem és kötöttem rá biztosítást ami kb. azt jelenti h ha tönkremegy összetörik stb. akkor kapok újat és 10%át az új telónak nekem kell állni.Ami így kb 13-15ezer lenne!Viszont az új telefont el tudnám adni kb. 120ezerért.Megérné "véletlenül" összetörnöm?

2013. márc. 11. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Aztán lehet hogy végül se telefon se pénzed nem lesz.
2013. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt hívják csalásnak. "Mást szándékosan tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart és ezzel kárt okoz.."
2013. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogyan hívják!Amikor vettem a telót az értékesítő hölgy mondta h vele beszéljek ha baj van a telefonnal és ő tudja mit kell írni a biztosítónak h tuti fizessenek.Rendes volt.
2013. márc. 11. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnék!
2013. márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!