Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyszer úgy érzem működne köztünk a dolog, máskor meg azt, hogy jobb lenne letenni róla?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, tetszünk egymásnak, egyikünk se mert eddig igazán lépni, ráadásul munkatársak vagyunk, így mindennap látjuk egymást.

21/n


2012. okt. 22. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen munkakapcsolatokkal vigyázni kell, mert ha valami "balul" üt ki, akkor is el kell viselnetek egymást. Igazából lépni kell, ahogy írtad is. Ha működik, akkor működni fog magától is, ha nem, akkor hagyni az egészet. Ennyire egyszerű.
2012. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia! Könnyebb lenne ha mesélnél kicsit kettőtökről! Hány éves a férfi? Biztos vagy benne, hogy nincs barátnője a férfinak? Lehet csak te nem tudsz róla és ezért nem közeledik feléd, vagy a korkülönbség.
2012. okt. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
28 éves a férfi és úgy tudom, hogy nincs barátnője, de ez nem 100%. Sok mindenben hasonlítunk, volt idő, amikor egy helyiségben dolgoztunk és akkor nagyon jókat beszélgettünk, voltak/vannak közös témáink, de mióta nem "együtt" dolgozunk, azóta nem lép egyikünk sem, én nagyon félénk vagyok és ezért nem merek közeledni felé. Úgy vettem észre, hogy ő is zavarba jön a társaságomban.
2012. okt. 22. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:
nem tudja,hogy tetszel neki mit akarsz tőle.beszélgess vele,és lépjél te elsőnek
2012. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Lehet tudni, hogy mit dolgoztok? Ha már tudtára hoztad, hogy tetszik neked és nem lépett akkor el kell felejtened őt, de ha nem próba szerencse. De elötte mindenképp derítsd ki van-e valakije ne te legyél a gonosz.
2012. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Irodán dolgozunk, nem küldtem neki jeleket, de ő ennek ellenére próbál közeledni, már kb. fél éve. Amikor megismerkedtünk, akkor nem volt még senkije, aztán 3 hónapja hallottam, hogy a többi kolléga a barátnőjéről kérdezgetik, de nem vagyok benne biztos, hogy még együtt vannak, különben nem próbálkozna nálam szerintem. Legalábbis remélem.
2012. okt. 22. 19:08
 7/8 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg. Bár a férfiak nem csak akkor küldenek jeleket ha akarnak valamit egy lánytól. Én szakács vagyok egy neves helyen. Nálunk is volt egy hasonló dolog a csaj 21 a pasi 28. A lány eleinte csak tanuló volt a férfit meg akkor hagyta el a bnője amikor hozzánk jött a tanulólány. Elkezdtek randizni de csak azért hogy a pasi elfelejtse az exét de közbe rájött hogy hülyeséget csinált és visszaszerezte az ex barátnőt. Viszont ezt nem mondta el a tanulócsajnak mert nem akarta ennyire megbántani mert a csaj időközbe belezúgott. Szerveztek közös programot, tök jól kijöttek közbe a srácnak ottvolt a bnője de ettől a tanulócsajtól semmit nem akart, nem is tetszett neki, üresnek tartotta, gyerekesnek, de jóvolt mint barát és ennyi. A tanulócsaj meg mindenbe beleélte magát feleslegesen. Szóval ne éldd bele semmibe se magad, hívd el a pasit egy kávéra, ebédelni tegyél neki jelzéseket, de ha azok után se lép semmit akkor találsz jobbat!
2012. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsokat, nagyon szépen köszönöm a válaszokat, adtam zöld kezet mindenkinek :)
2012. okt. 22. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!