Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyermekes anyukák! Működne...

Kisgyermekes anyukák! Működne a dolog?

Figyelt kérdés

Szeretném tőletek megkérdezni, hogy a használt, de nagyon jó minőségű, és állapotú babaruhákra van-e kereslet otthon Magyarországon.

Arra gondoltam hogy küldenék haza mindenféle babaholmikat, főleg ruhákat, vagy babakocsit, játékokat, ás a vaterán árulnák nem drágán. 500 forintos értékben.

PL: ilyen ruhákat adnék 500 forintért

[link]

[link]

[link]

Ilyeneket is árulnék, de nem tudom otthon mennyiért mennének

Pl:

[link]

[link]

[link]


Szerintetek lenne aki megvenné??

köszönöm a válaszokat.


2012. nov. 21. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:

én 2 évig ruháztam, azt mondom, ez max kereset kiegészítésnek jó, a használtabbak 100.-/db. a szépek 200.-/db-ért mentek, a nagyon márkás, szinte új fullos ruhák (pl. farmer, kapucnis pulcsi...) 300.-ért.

pont a body és az előke az ami 50.- sem ér használtan, nem hogy 500.-, annyiért már újat lehet venni!

viszont a babakocsijaim nagyon jól elmentek, a játékkal meg karácsony előtt nagyon jól lehet keresni :)

2012. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem.. Azért várok más válaszokat is.. Előkét nem árulnék, csak a képen van,de ott sem az előke a lényeg..
2012. nov. 21. 23:08
 3/7 anonim ***** válasza:
2000 ft-ért 5 db jó minőségű bodyt lehet kapni pl. a C&A-ban és ennél vannak olcsóbbak is. Tuti nem vennék használtat még 200 Ft-ért sem.
2012. nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

értem.. Akkor tárgytalan.. Akkor nem is vágok bele, mert bukni nem akarok vele. De ajándékba, teljesen ingyen adhatom az ismerőseimnek?? Vagy Magyarországon ciki használt babaruhákat adni a babákra?? Fogalmam sincs otthon mi hogy zajlik.. ezért is kérdezem..

köszönöm a válaszokat.

2012. nov. 21. 23:14
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok. nézz szét a vaterán% azért írtam az előkét meg a bodyt mert arról tettél fel képeket :)

tényleg nézegesd az aukciókat, nekem az a véleményem, hogy 500.-ért nem mennek a gyerek ruhák, leginkább csomagban mennek, ugye a posta költséget is figyelembe kell venni, hogy az még megdobja a ruhák árát pár száz forinttal, ezért a csomag. a vége a jó minőségűeknek általában 250-350Ft-os darabárra jön ki.

üsd be, hogy lejárt aukciók, ruhacsomag, úgy tudsz számolgatni

2012. nov. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Van aki ad a gyerekére használt ruhát, van aki nem. Én mindeg megnézem, hogy ne legyen a használt ruha szakadt vagy foltos. Egyébként ráadom a gyerekemre a kapott használt rucikat is, a vett-használt rucikat is.
2012. nov. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok. Én nem adok használtat a gyerekemre, mint ahogy magamra sem, de ezzel eléggé egyedül vagyok. Az ismerőseim nagy része szinte mindent használtan vett, de leginkább kapták családtagoktól, barátoktól.

Szerintem esetleg a különlegesebb darabokkal próbálkozz, vagy a drágábakkal. Pl. egy új bundazsák, vagy thermo overál 10 ezer Ft-ba is belekerül. Azokat lehet, hogy megvennék féláron.

2012. nov. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!