Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C6-00 vagy HTC Touch...

Nokia C6-00 vagy HTC Touch Pro 2? És nem, nem akarok androidos mobilt venni. Mindkettő egy árban van most. De ben tudom eldönteni melyik legyen. Nokia is megvan miért kéne meg a HTC is. Ötlet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne fárassz minket.
2013. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Akkor vegyél egy normális Windows Phone-t vagy bármit, csak ezt a két rettenetet ne. Ezek közül amúgy talán a C6 rosszabb. Az egyik legborzasztóbb érintős Nokia.
2013. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Menj aludni, biztos elfáradtál amíg leírtad hogy ne fárassz minket... kívánom te is hasonló válaszokat kapj egy-egy kérdésedre. Itt véleményekre voltam kíváncsi, ki mit ajánl. Egyébként htc mellett döntöttem, wp-s mobilra meg normális androidra nincs pénzem.
2013. márc. 11. 18:47
 4/8 anonim válasza:
milyen normális androidra? az tény h a wp-s telók még drágák, de Androidosokat már dobálják teljesen olcsón is.
2013. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A C6-00 rohadt romlós egy Nokia.
2013. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ok, megvettem a HTC touch pro 2-t. Android android... igen, olcsón csak nekem nem jönnek be, csak a komolyabb mobilok.

Pl. motorola milestone, meg a hasonlók, de az még most is 30-40 ezer.

2013. márc. 13. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:
A milestone komoly? :D
2013. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem az. mi komoly akkor? a divatmobil?
2013. márc. 13. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!