Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Soni Xperia U vagy Nokia...

Aazsuzs kérdése:

Soni Xperia U vagy Nokia Lumia 800-? Melyiket vennétek meg és miért?

Figyelt kérdés

2013. márc. 12. 20:38
1 2
 1/13 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Melyik rendszer szimpatikusabb? A WP, ahol a bluetooth-ot nem lehet normális dologra felhasznáni, ahol egy saját csengőhangot nem lehet beállítani csengőhangnak, legfeljebb millió megkötéssel, ahol az alkalmazáslistában találsz néhány ingyenesen letölthetőt, és még sorolhatnám... vagy egy népszerű, szanaszét módosítható, kismillió alkalmazással ellátott Android? Ez nem kérdés, egyértelműen az U-t venném. A WP egy hiányos sz@r évekkel elmaradva, és az is marad. De amúgy nem csak emiatt írom az U-t. Szebb a kijelzője, hardveresen erősebb (hozzáteszem, a WP-hez nincs szükség izomgépre), van előlapi kamera. A Nokia is ad egy-két kisebb pofont a Sony-nak, de ettől még ugyanúgy egyértelmű marad a helyzet: Xperia U, magasan!
2013. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi az a Soni?Valami klón?
2013. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1. válaszoló köszönöm!
2013. márc. 13. 12:19
 4/13 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, Te biztos a tökéletes kategóriából való vagy...vagy is csak ezt gondolod magadról...Te biztos soha nem írsz félre semmit...
2013. márc. 13. 12:20
 5/13 anonim ***** válasza:

Első válaszoló úgy nem ért a WP-hez,mint kb. nagyanyám.:)(de tényleg)Be lehet állítani csengőhangot,van vágó alkalmazás is a telefonra,amivel kb. 10 másodperc megcsinálni.Mivel csak 30 másodperces zenét lehet beállítani csengőhangnak,ezért kell megvágni.(én régen is vágottat tettem a telefonjaimra,hogy pl.ne a szám elején kezdjen el csörögni,hanem a reflénnél.) [link]

Itt is van,hogy is néz ez ki.Egyébként BT adatküldés is működik a 7.8-as frissítés óta.Még jó hogy 0 valós infót adott meg a WP-ről a kedves válaszoló.:)

Ettől függetlenül már nem ajánlom a 800-ast,mert WP8-as Lumia 620-at is kapsz kb. ennyiért.Ami jobb.Android vagy WP8?Ami az egyik előnye,a másik hátránya,ezért kell neked eldönteni NEKED mi a fontos.A WP sokkal megbízhatóbban fut,ritkábban fagy,akad,de zártabb rendszer.Az Android nagyon nyitott rendszer,rengeteg lehetőséggel,de hajlamosabb a hibás működésre,lefagyásra,akadásra,még nagyon erős vassal is.Tehát ha átlag okostelefon használó vagy akkor nem érdemes droidot venni,mert nem használod ki a nyitott rendszer előnyeit,viszont a hátrányait akkor is tapasztalod.Tapasztalatból mondom,droidról váltottam WP-re.Egyébként jön az 520-as,és a 720-as is.

520: http://www.youtube.com/watch?v=8ksCW6xA_r4

620(már van teszt,Telenornál kapható): http://www.youtube.com/watch?v=vQ1Wms7ziNc

720: http://www.youtube.com/watch?v=qU3kZQt4KOM

Vannak feketében is:)csak a lumiák vannak vagy 6 színben.

800-ast meg szerintem már felejtsd el.Ha WP-t akarsz,akkor Nokiát vegyél,és WP8-ast most már.(520,620,720,820,920 egyébként)Szerintem középkategóriában tuti jobb választás egy WP8-as Nokia,mint egy Android.Ez az ÉN VÉLEMÉNYEM.

2013. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Szerinted miért írtam, hogy megkötésekkel? Én amúgy 39 másodpercről tudtam, de a 30 mégröhejesebb. Nehogy már még vagdossam is meg külön tároljam, ha egy nyomorult zenét akarok berakni, aztán meg ha fél percig nem veszem fel, újraindul vagy akármi. Vicc az egész.
2013. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát én régen is megvágtam,hogy ne a szám elején lévő dobszóló legyen a csengőhangom:).Ne mond már hogy 4-5 csörgés(búgásnál) tovább vár egy ember.Az meg olyan 10-15 másodperc.A fél perc se megy le soha.Ha valaki percekig csörget,az már a zaklatás kategória.:)Hidd el ezt észre se veszed a hétköznapokban.A legkitartóbb se csörget fél percnél tovább.Vagy felveszed,vagy lerakja hamarabb.(ez is tapasztalat)Gondolj bele,hányszor szól tovább a kiválasztott zenéd 15-20 másodpercnél?Nem akkora probléma ez mint te azt hiszed most elméletben,hidd el.
2013. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, csak el kell olvasni a fentieket és értékelni. Akarsz-e alkalmazkodni a WP rendszer sajátosságaihoz, vagy megveszed a jobb, androidos U-t. A döntés a tiéd. A WP-t valóban stabil rendszernek tartják, az android viszont egyszerűbb. Ott nem kell alkalmazkodni, vágni, stb, csak használod és elégedett vagy. Velem legalábbis így volt. U tulajdonos vagyok 6 hónapja, ma is ezt venném.
2013. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8. vok, először rendszert valassz, a készülékekre pedig itt egy összehasonlítás:


[link]

2013. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az Y meg az I elég távol van egymástól a billentyűzeten!Ez csak a te inteligencia szintedet mutatja!IGEN,én a tökéletes kategóriából vagyok! :)
2013. márc. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!