Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon a Sony Xperia...

Milyen telefon a Sony Xperia Tipo?

Figyelt kérdés

Lehet hogy veszek egy ilyet a lanyomnak. Mit tud ez a telefon? Akiknek van, meg vannak vele elegedve? Vagy ha nem, miert nem?

Koszi



2013. márc. 13. 00:14
1 2
 1/19 Nyúlós lónyál ***** válasza:
100%
Ezért az árért jobbat nem nagyon találni. Minden téren teljesen korrekt. Egész fürge, zenében átlagon felül teljesít, ami engem is meglepett. A kijelző szép, ami első kézbevételkor megint csak kellemes csalódást okozott. A rendszer nagyon rendben van, összerakva is jól van, belső memória is van elég, de persze bővíthető. Többet nyújt ez a kis mütyür, mint az ember gondolná. Egy negatívumot tudok mondani, az pedig a kamera. A fotók minősége sajnos kritikán aluli, de ha nem így lenne, már túl jó készülék lenne ezért a pénzért, sokan nem is költenének drágábbra. Összességében ha nem fotómániás, tökéletes választás.
2013. márc. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 YourDestiny ***** válasza:
100%
Muternál talált egy gazdára nem rég. Én is csak azt tudom írni, hogy egy nagy meglepetés ez a kis gép. Fotózásra valóban nem a legjobb, de legalább pozitívumok vannak szép számban. Az üzemidő is jó, a kijelző meg valóban szebb, mint amit az ember várna a specifikáció alapján. Az xLOAD-nak köszönhetően bömböl a kis masina, ráadásul tükörtisztán, minden torzítás nélkül. A dinamikatartomány is annyira rendben van (telefonhoz képest), hogy csak lestem, mikor megszólaltattam :) Egyet mondhatok: a hasonló kategóriás telefonokat alaposan elveri.
2013. márc. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Nyúlós lónyál ***** válasza:
*xLOUD, ezt mindig összekeverem :)
2013. márc. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Nyúlós lónyál ***** válasza:
100%
Ja basszus, azt meg nem is én írtam el.
2013. márc. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Egy kérdéssel korábban említettem az xBigyót, épp helyesen, és bocs a keveredésért.
2013. márc. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Igen jo telefon. Netezes jo(most is arrol irok), zene is jatekok is (gyengebbek pl.: angry birds). Es allitolag par napja jott ki a jelly beans.
2013. márc. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó telefon. Ár/érték arány bajnok.
2013. márc. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
abszolút megéri a 30ezret a telefon, ilyenem van december óta, és perfektül működik,a kamera az egyetlen negatívom, de nem úgy, hogy pocsék képeket csinál,mert normális fényerő mellett, szerintem egész jó képeket ad a készülék,viszont mégis negatívum ez a dolog, mert legalább vakut tehettek volna mellé, hogy sötétben is normálisan tudjanak fotózni :D
2013. márc. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb ennyiért.

A kamerája tényleg az egyetlen negatívum, de kategóriájában az is elmegy. Vakut meg ennyiért egyetlen készülékbe se raknak, mert ez mégiscsak alsó kategória. Játékokból meg nem csak az alapot viszi el, hanem a komolyabbakat is, mint pl a dead triggert. Ennél komolyabb játékra viszont ne számíts.

2013. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Koszonom

Pl Pou azt hiszem alkalmazas. Lehet ra tenni? Nagyon szeretne olyat a lanyom :-)

Fotozni nem szokott telefonnal ott a fenykepezogep, szerintem veszek egy ilyen telefont.

2013. márc. 14. 00:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!