Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon a Sony Xperia...

Milyen telefon a Sony Xperia Tipo?

Figyelt kérdés

Lehet hogy veszek egy ilyet a lanyomnak. Mit tud ez a telefon? Akiknek van, meg vannak vele elegedve? Vagy ha nem, miert nem?

Koszi



2013. márc. 13. 00:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igen, megy rajta a Pou.
2013. márc. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A pout siman viszi, az enyemen is megy.
2013. márc. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
A pou szinte minden android telón megy, de még ajánlott játékok (ezek vannak nekem is): Rope Escape, Temple Run 2, Stick Fighter, Bike Race, Grabatron, (pou), Hill Climb Racing, Vector, Minecraft PE Demo, Raging Thunder 2 Lite, Dead Trigger, Star Warfare HD, Halo Reach Guns, -Guns-, 3D Weapons, Angry Birds Star Wars, Fruit Shoot, Hungry Shark Evolution, Gem Miner, Bridge FREE, Aliens (invasion), Bad Piggies, Modern Confilt, Age of empire, Chess Free, Robo Miner, Drag Racing, Pinball Pro, Fruit Ninja Free, Legyél te is milliomos!, Lair Defense: Dungeon, Lair Defense: Shrine Nos nekem ezek működnek szaggatásmentesen (és ez mind rajta van ezen a telón egyszerre), plusz van egy avast vírusírtóm (a biztonság kedvéért). Remélem segítettem :)
2013. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Ha sok játékot letöltök akkor gondolom lassabb lesz, nem? A vírusirtót ugyanúgy le lehet szedni mint a netről?
2013. márc. 17. 18:50
 15/19 YourDestiny ***** válasza:
Én az antivírust elég felesleges dolognak tartom egy mobilon, ha nem járkálsz mindenfelé ismeretlen helyekre, site-okra a telefonon. Brutálisan visszafogja a rendszert, lassú lesz tőle, mint a dög. Xperia Ray-en volt Avast!-unk, nagyjából 50 százalék teljesítménycsökkenést eredményezett, plusz szívja az akkut.
2013. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy járkálna mindenfelé, facebook, gyakori meg ilyen ismert helyek. Szerintem. De akkor nem is töltünk rá ilyesmit. Köszönöm!
2013. márc. 17. 19:28
 17/19 anonim válasza:
Az vagyok aki felsorolta a játékokat. Nos én nem észleltem hogy az antivírus belassítaná. Viszont az szerintem mindegy hogy hány játék van rajta. Na nem baj, én azért raktam rá antivírus mert google play-en (a hivatalos alkalmazásletöltő androidhoz) is vannak vírusok :/
2013. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 YourDestiny ***** válasza:
Ray-en leginkább a képek betöltése alatt fogta meg a rendszert. Minden alkalommal, amikor megnyitottad a galériát, elkezdett vizsgálni. Borzasztó volt, amit művelt. Amióta kirepült, fellélegzett, megtáltosodott a készülék.
2013. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Megvan. Nem bántqm meg :)))
2013. márc. 23. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!