Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » NOKIA LUMIA 920 & WP: Valaki...

NOKIA LUMIA 920 & WP: Valaki össze tudná foglalni a WP előnyeit/hátrányait?

Figyelt kérdés
Lumia 920 tulajdonosok: tapasztalatok a telefonnal kapcsolatban?

2013. márc. 13. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sokszor le lett végülis már írva, előnyei a stabilitás és a gyorsasága, hátránya az annyi jelenleg, hogy egyenlőre kevés alkalmazás van rá, de ez gyorsan nőni fog, illetve a főbb alkalmazások megtalálhatóak, és jó minőségűek. és egyenlőre még nincs lumia 920-asom, de tervezem a vételét a nyár végén.
2013. márc. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jo telefonok a lumiák. Nekem ugyan egy lumia 800-asom van. De meg vagyok veled elrégedve. A wp8-as rendszer pedig sokkal jobb mint a wp7-esek. Végülis nekem hátránya annyi volt a 800-assal. Hogy nem volt bt, meg kell hozzá a zune. Viszont a wp8-on már nincsennek ilyen gondok. Szóval szerintem jo telo. Alkalmazások is megvannak rá amik szükségesek. Megmég bővül a piactér. Én androidról váltottam. De nem bántam meg. Olvasgas wp portalt. Vagy win magazint. Ott sokminden le van ìrva a rendszerrő.
2013. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
WP legfőbb hátránya, hogy kevesebb alkalmazás érhető el rá, és árszínvonalát tekintve a Market drágább is, mint a többi store. Ezen kívül csomó elég alapvető dolog hiányzik belőle (hogy mást ne említsek, nem tud egyszerre rezegni és csörögni, azaz először rezeg párat, lejátssza a csengőhangot, majd megint rezeg...), és sajnos elég lomhán halad a rendszer fejlesztése is. Amit szerettem benne (L800), hogy szélvész gyors (még iPhone után is, Androidról nem is beszélve), stabil, ezen kívül véleményem szerint stílusos is, de ugye ez utóbbi szubjektív.
2013. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösziköszi :)
2013. márc. 15. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!