Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Leírnátok nekem légyszi a...

Leírnátok nekem légyszi a latin/versenytánc előnyeit hátrányait?

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Előnye, hogy szép, arányos izomzatot eredményez, javítja a tartást, vidám elfoglaltság.

Hátránya, hogy egyedül nehéz művelni (legalábbis nem olyan jó), és sok hely kell hozzá.

2013. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:) én most fogom elkezdeni.vigyek magammal párt vagy ott lesz majd valaki? és ha mégse akkor hogy fogok táncolni?
2013. febr. 7. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez tánciskolától függ.

Ha lány vagy,szerintem ajánlott vinni valami ismerőst,mert sok helyen több a lány és nem mindenkinek jut partner.

2013. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én magát a táncot szerettem, de a retró zenéktől már hülyét kaptam, illetve amikor komoly versenyszintre akarsz jutni, olyan kifacsart embertelen testhelyzetben kell táncolni, hogy sok mindent lehet rá mondani, csak azt nem, hogy laza. Az edzéseken sokszor unalmas, monoton mozdulatokat kellett végtelenségig gyakorolni. Nekem a régi zenék és a baromira kötött mozdulatok, sokszor kényelmetlen, fárasztó testtartás volt a hátránya.


Előnye, hogy sportként sokkal jobban élvezhető, mint mások, általában szuper a társaság; illetve hogy lényegében nem mások ellen versenyzel (értem pl. mint egy küzdősportban), hanem magad ellen, a saját határaidat kell leküzdened. Mindig ott van a partnered, akivel segítitek egymást, hol ő neked, hol te neki, egy mini csapatmunka. Amikor végigtáncolsz egy koreót, és úgy érzed, jól sikerült, az nagyon jó érzés és minden mást feledtetni tud. :)

2013. febr. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó alak,kecses mozgás,kikapcsolódás és sport egyben,jó társaság.


Hátrány? Néha monoton lehet.

2013. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!