Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények a Sony xperia J-ről?

Vélemények a Sony xperia J-ről?

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretnék venni egyb Sony xperia J-t!

Főleg olyanoktól kérek kérdést akinek van! ?



2013. márc. 14. 15:19
 1/5 A kérdező kommentje:
boccs olyanoktól kérek választ !
2013. márc. 14. 15:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Felnagyított kijelzőjű Tipo. És annyiért árulják amennyiért már egy u-t is lehet kapni. Az meg azért sokkal jobb teljesítményű, komolyabb telefon, sokkal jobb vétel.
2013. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Ennyiért már kétmagos telefonokat lehet kapni: Xperia U, Xperia Sola.
2013. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én pár hete kaptam ezt céges telefonként és abszolult megvagyok vele elégedve. Szerintem a két mag felesleges, nekem biztosan, mert nem valószínű, hogy valaha is kihasználnám. Sokat netezek rajta, GPS-t is gyakran használom és eddig még soha nem volt akadás, fagyás vagy lassulás. Szolgáltatónál túl van árazva, bár mi flottával kb 45ért vettük Vodánál, annyit megér, mert külsőre az egyik legszebb telók közé tartozik
2013. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés köszi :)
2013. márc. 20. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!